Freelance sitesi olan Upwork'te nasıl çalışılır?

verxexe

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce bu sitede çalışan var mı? Bir teklif göndermiştim ancak işi upwork üzerinden değil Telegram üzerinden yapmayı teklif ettiler, güvenilir midir? İngilizce'den Türkçe'ye çevirme işi için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce bu sitede çalışan var mı? Bir teklif göndermiştim ancak işi upwork üzerinden değil Telegram üzerinden yapmayı teklif ettiler, güvenilir midir? İngilizce'den Türkçe'ye çevirme işi için.
Telegram üzerinden iş isteyenler dolandırıcıdır, bu arada freelancerlıkta pek iş yok.

Telegram üzerinden iş isteyenler dolandırıcıdır.
Tecrübe ettim :D

Belirli bir puan veriyor (sanırım 50'ydi) ve ilanlara puanınızı kullanarak iş verenlere mesaj bırakıp çalışmak istediğinizi falan yazıyorsunuz. Tabii istenen çalışmayla ilgili tecrübelerinizi falan anlatırsanız daha iyi olur.

Telegram üzerinden iş isteyenler dolandırıcıdır, bu arada freelancerlıkta pek iş yok.
Merhaba hocam fiverr üzerinden bir iş aldım ancak mail üzerinden anlaştık gerçek olma ihtimali var mı? 75 sayfa Türkçe çeviri için 1500$ teklif ettiler.

Fiverr dene hocam upwork dolandirici yuvası
Merhaba hocam fiverr üzerinden bir iş aldım ancak mail üzerinden anlaştık gerçek olma ihtimali var mı? 75 sayfa Türkçe çeviri için 1500$ teklif ettiler.

Son düzenleme:

Çeviri gibi işlerde pek bilgim yok fakat atılan mailde işi nerden devam ettireceksiniz? Eğer Whatsapp'tan devam edelim derse hiç bulaşma. Bu arada atılan linkleri kontrol edin.

Geri
Yukarı