Çözüldü Freenom'dan domain alamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TENSES

Kilopat
Arkadaş arasında geyiğine bir web sitesi yapacaktım Freenom'dan ücretsiz domain alıp ama neyi yazarsam yazayım hemen ala tıklayınca uygun değil yazıyor. Ücretli olanlarına tıklayınca da aynısı yazıyor. Bunu aşmanın bir yolu yok mu?

İstediğin alan adı alınmıştır.
Ne yazarsan yazayım dedim. Rastgele tuşlara basıp bile denedim. Zaten kullanılıyor yazmıyor eğer kullanılıyorsa zaten sorgulayınca alınmış yazıyor. Benim dediğim müsait gösterip al diyince uygun değil yazması.
Bende de öyle oluyordu hesap oluşturunca geçti nedense onun dışında xBlack'in dediği gibi basit ve bilinen kelimeler kullanırsan uygun değil yazar.
Hocam hesap oluşturmayı bulamadım Google ile giriş yap diyince de hesap bulunamadı yazıyor. Daha önce hesap oluşturmuştum ama tempmail kullanmıştım hatırlamıyorum şuan.

Arkadaş arasında geyiğine bir web sitesi yapacaktım Freenom'dan ücretsiz domain alıp ama neyi yazarsam yazayım hemen ala tıklayınca uygun değil yazıyor. Ücretli olanlarına tıklayınca da aynısı yazıyor. Bunu aşmanın bir yolu yok mu?

Xyz bedava ama bitti galiba stoklarda.

Geri
Yukarı