Freeshot PS3 kolu bilgisayara nasıl bağlanır?

yaşar yiğit

Decapat
Daha fazla  
Tx Freeshot PS3 kolum var. Kablolu ya da kablosuz nasıl bilgisayara bağlarım? Bir sürü yöntem denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen deneyelim.

Releases · nefarius/ScpToolkit

Bu sitede bütün eski sürümler mevcut. Ben 1.6.237 kullanıyordum en son sıkıntısız bir sürümdü. En son sürümlerden birinde sıkıntı var düzgün çalışmıyor o yüzden eski sürümlere yönelmeniz daha güzel olabilir. Bahsettiğim sürüm ve öncesinden beta olmayan herhangi bir sürüm işinizi görür.

Virüs korkunuz olursa indirdiğiniz dosyayı bir taratın. Kendime bulaşmamıştı.

Driver kurma kısmına geldim kol gözükmüyor :D
Denetim masasından kontrol edin belki başka bir şey olarak algılanmıştır gamepad.

Releases · nefarius/ScpToolkit

Bu sitede bütün eski sürümler mevcut. Ben 1.6.237 kullanıyordum en son sıkıntısız bir sürümdü. En son sürümlerden birinde sıkıntı var düzgün çalışmıyor o yüzden eski sürümlere yönelmeniz daha güzel olabilir. Bahsettiğim sürüm ve öncesinden beta olmayan herhangi bir sürüm işinizi görür.

Virüs korkunuz olursa indirdiğiniz dosyayı bir taratın. Kendime bulaşmamıştı.

Denetim Masası'ndan kontrol edin belki başka bir şey olarak algılanmıştır gamepad.

Aygıtlar ve yazıcılarda yok aygıt yöneticisinde de yok takçıkar olarak denedim.

Aygıtlar ve yazıcılarda yok aygıt yöneticisinde de yok takçıkar olarak denedim.
Kola alt taraftan bakınca etiketin sağ üst tarafına doğru iğne deliği kadar bir delik var. Oraya sığacak bir şey sokup deliğin sonundaki düğmeye basın 1 kere. Gamepad reset atma tuşu o. Belki reset sonrası düzelir.

Geri
Yukarı