FreeSync düzgün çalışmıyor

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ASUS VP228qg monitörüm var dün GTA oynarken FreeSync'nin doğru çalışmadığını fark ettim oyun 60 FPS alıyorsa monitör 55 70 FPS veriyor FreeSync testini indirip test ettim onda böyle bir sorun olmadı ama oyunda monitör kafayı yedi eskiden böyle bir şey olmuyordu. Dün bir programdan ayarları oynadım böyle oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ASUS VP228qg monitörüm var dün GTA oynarken FreeSync'nin doğru çalışmadığını fark ettim oyun 60 FPS alıyorsa monitör 55 70 FPS veriyor FreeSync testini indirip test ettim onda böyle bir sorun olmadı ama oyunda monitör kafayı yedi eskiden böyle bir şey olmuyordu. Dün bir programdan ayarları oynadım böyle oldu.

Aynı monitörün 24 inç olanını kullandım daha 2 gün önce sattım hatta
bende de oluyordu o sıkıntı 1 yıldır uğraştım bulamadım sorunun neden kaynaklandığını mousu sağ sol yapınca böyle ekran kırılıyor gibi hissiyat oluyor ama her oyunda değil.

Aynı monitörün 24 inç olanını kullandım daha 2 gün önce sattım hatta.
Bende de oluyordu o sıkıntı 1 yıldır uğraştım bulamadım sorunun neden kaynaklandığını mousu sağ sol yapınca böyle ekran kırılıyor gibi hissiyat oluyor ama her oyunda değil.

Benim monitörün sorun da öyle fareyi çevirince FPS düşüyor monitörde tam veremiyor o FPS kafayı yiyor 50FPS alırken 70 FPS veriyor monitör.
Aynı monitörün 24 inç olanını kullandım daha 2 gün önce sattım hatta.
Bende de oluyordu o sıkıntı 1 yıldır uğraştım bulamadım sorunun neden kaynaklandığını mousu sağ sol yapınca böyle ekran kırılıyor gibi hissiyat oluyor ama her oyunda değil.

Sizce ne yapayım garantiye yollasam yenisini gönderirler mi 3yıl garantisi var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı