FreeSync GTX 1650 ile yırtılma yapar mı?

Sabit 144 FPS aldığınızda yapmaz.

Yırtılma için 144 üzerine çıkmanız lazım ama 144 üzerine çıkınca 144 Hz de fazla belli olmuyor, 60 da çok belli oluyor. Kısaca yırtılma olması için 144 FPS üzerine çıkmanız lazım

Bende de var Sync ama aktif etmiyorum çok FPS almak önemli değil hikayeli oyunlarda. Amaca göre değişir ben hikayeli oynadıgım için V-Sync açıp keyfe bakıyorum.

Profesyonel bir FPS oyuncusuyum işlemcim ekran kartıma darboğaz yapıyor 1336x768 60Hz arkadaşmın 1920x1080 bir monitörde çok fazla darboğaz olmuyor o yüzden yeni bir monitör ve yüksek hz bir monitör almak istiyorum bu monitörümde çok fazla yırtılmalar oluyor hem dvi to hdmi kullandığımdan hemde oyunlarıı yüksek fps de oynadığımdan V-Sync açtığımda ise çok fazla gecikme oluyor hikayeli oyunlarda elbet bu bir sıkıntı değil ama fps oyunalrında çok fazla fark yaratıyor ben yırtılmanın kesinlikle olmasını istemiyorum bunun için freesync g-sync gibi teknolojiler var ancak freesync amd destekli ekran kartlarını destekliyor bütçem bu özelliğe yetiyor freesync alırsam çok yırtılma olur 200-300fps alsam

Yeni konular

Geri
Yukarı