FreeSync Premium açılmalı mı?

Sir Lewis

Hectopat
Monitör
LG 24GN600-B
FreeSync açınca input lag oluşuyor diyenler var, doğru mu?

FreeSync temel mantığı anladığım kadarıyla aldığınız FPS ve Hz değerini eşitliyor yani 70FPS alıyorsan ekranı 70Hz'e sabitliyor. Yanlış mıyım?

Cities Skylines oynarken fark ettim monitör ayarlarına baktığımda 64Hz yazıyordu.
Ancak Valorant'ta daha yüksek FPS aldığımdan 144Hz yazıyordu.

@Emma Stone
@kino
@BerkayZ87
@Uchiha Shisui

Son düzenleme:
Freesync Bildiğim kadarıyla maksimum fps değerlerinizi ,monitör en yüksek Hz değerine sabitliyor,daha üstüne çıkmasına izin vermiyor,bu sayede ekranda görüntü yırtılması olmuyor.Ancak benden daha bilgili arkadaşların teyit etmesinde fayda var.

FreeSync açınca input lag oluşuyor diyenler var, doğru mu?

FreeSync temel mantığı anladığım kadarıyla aldığınız FPS ve Hz değerini eşitliyor yani 70FPS alıyorsan ekran 70Hz çalışıyor. Yanlış mıyım?

Cities Skylines oynarken fark ettim monitör ayarlarına baktığımda 64Hz yazıyordu.
Ancak Valorant'ta daha yüksek FPS aldığımdan 144Hz yazıyordu.

@Emma Stone
@kino
@BerkayZ87
@Uchiha Shisui
Monitöründen memnun musun bende alacağım da tavsiye edermisin yoksa başka mı alayım ekran kartım GTX 960 2 gb

V-Sync açarsanız. İnput lag olur FreeSync bunu kaldırmak için var.

Fiyatını eder ancak isterseniz G-Sync monitör bakın, konu açarsanız yardımcı olacaklardır.
İleride RX 6400 alacağım

Fiyatını eder ancak isterseniz G-Sync monitör bakın, konu açarsanız yardımcı olacaklardır.
LG 24gn53a-b nasıldır alınır mı yoksa bütçeyi biraz daha yükseltip LG 24gn600-b mı alayım öneriniz nedir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı