Friday the 13TH verilen parayı hak ediyor mu?

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım, Dirt 4 alınır mı? Diye. Almalısın dediler. Almak için Steam'e girdim fakat bu oyunun indirimde olduğunu gördüm. Oyun çok hoşuma gitti. Ayrıca 2 oyunu da sistemim kaldırabiliyor. Hangisini almalıyım?

Dirt 4 diyenler?
Friday the 13TH diyenler?

Steam incelemem:
Oyun güzel ama keyifle oynayabilmek için kalabalık bir arkadaş grubu lâzım yoksa serverlar bomboş, 7-8 dakikada bir oyun geliyor onda da oyundakiler serverdan çıkıyor ve 2-3 kişi haritadan kaçmaya çalışıyorsunuz bu da imkansız.Ek olarak oyunu çalıştırmak için EasyAntiCheat diye bir yazılımla birlikte iniyor benim antivirüs programım bu uygulamayı ne yapıp etsem de sürekli otomatik kapattığı için her oyuna girerken açmak zorunda kaldım birçok kişide bu yazılım kaynaklı problem gördüm.

Genel olarak oyun güzel ama serverlar boş ve ek yazılım gerektirdiği için olumsuz veriyorum.

Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım, Dirt 4 alınır mı? Diye. Almalısın dediler. Almak için Steam'e girdim fakat bu oyunun indirimde olduğunu gördüm. Oyun çok hoşuma gitti. Ayrıca 2 oyunu da sistemim kaldırabiliyor. Hangisini almalıyım?

Dirt 4 diyenler?
Hocam serverlar dolu mu ki 13. cuma da?
Açıkçası eğer serverlar dolu ise 13.cuma derim. Arkadaşlarla takılırsanız fena olur.

Dirt 4 diyenler?
Oynayan yoktur büyük ihtimal 13. Cuma'yı. Oyunun Hype'ı bitti.

Oyun dava ile karşı karşıya kaldığı için güncelleme almıyor artık. Zaten oyunun sunucuları kapatıldı sadece kendimiz host olabiliyoruz. Host sahibi çıktığında da lobi kapanıyor. Eğer arkadaşlarınla oynayacaksan evet alınır ama başkaları ile gireceksen oyun bulması zor.

Geri
Yukarı