Friends vs How I meet your mother

Ne gibi tatmin etmesini beklediniz? Çok basit bir soru size göre hangisi daha güzel, yani tamamen kişisel cevaplar.
9 sezon boyunca bizi anne için bekletip anneyi doğru düzgün sadece 3-5 bölüm gösterip öldürmeleri beni hiç mutlu etmemişti. Ayrıca Ted'in dönüp dolaşıp tekrar Robin'e dönmesini de sevmemiştim. Robin ile Barney çok yakışıyorlardı bence.

9 sezon boyunca bizi anne için bekletip anneyi doğru düzgün sadece 3-5 bölüm gösterip öldürmeleri beni hiç mutlu etmemişti.
Ha evet ben yanlış anlamışım, haklısınız o konuda fakat 9 sezonluk bir tanışma hikayesini ilik ilik işlemişler, maruz görebiliriz sanırım.
HIMYM derim artı olarak Modern Family de eklemek isterim dizi boşluğumu çok güzel doldurdu bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Bana en çok şey katan dizilerden birisi Modern Family bu tarz sit-com seven arkadaşlar varsa şiddetle öneririm.
Bende öneririm aynı şekilde izlemeyen varsa.
How I Met Your Mother bana göre daha güzel ama Friends de güzeldi cidden. Yine de sanırım benim için en iyi sitcom Office. Bu arada Trailer Park Boys izlemeyenler izleyebilir efsane dizi ve gayet uzun.
Teşekkür ederim öneriniz için, izleyeceğim.

Son düzenleme:
Friends'te ki kaliteyi daha fazla hissediyorsun, ancak HIMYM daha günümüze ve yeni kültüre yakın mizaha sahip ve daha hafif olduğu için daha komik bence.

Geri
Yukarı