Friendzonedayım

Merhabalar 5. sınıfta sınıfa yeni bir kız geldi ve 8. sınıfa kadar çok iyi arkadaş kaldık. Sonra liseye geçtik derken aramız açıldı ve 15-20 gün önce karşılaştık. Sohbet falan derken buluşalım dedik, 5-6 defa buluştuk. Biz şu an 10. sınıftayız ve biz buluşurken bayağı sevgili gibi oturuyoruz. O benim elimi tutuyor, omzuma yaslanıyor sarılıyor falan 2 gün önce bir evde arkadaşımın doğum gününü kutluyorduk ve biz orada daha çok yakınlaştık sarıldık. Yanağımdan öptü falan derken dans ederken öpüştük. Biz ve sonra aynı şekilde yakınlaşmalar devam etti ama buna ben bir şeyler anlattığım zaman arkadaşımsın üzülmeni istemem tarzı şeyler söyledi. Bunlar yaşandıktan sonra hem de kendisine rahatsız oldun mu diye sordum, her şeyi kendi isteğim ile yaptım falan dedi. Bu kız ne istiyor ne yapmam lazım. Ben de ufaktan ondan hoşlanıyorum.

İş öpüşmeye gelmiş sen hala friendzone diyorsun kardeşim kız utanıyor demek ki friendzone almıyor biraz samimi sevgili gibi muhabbetler kur naber manit falan gir işte veya direk git ben senden hoşlanıyorum de kaybedecek bir şeyin yok

Yeni konular

Geri
Yukarı