Frisby 600W PSU alınır mı?

Hocam sakın ...

Dosya Ekleri

• atom bomb.jpg
    atom bomb.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 27
Şu an sistemde Aerocool VX Plus-500 var, ama ikinci el almıştım ve bilirsiniz kullandıkça verdiği değerler düşüyor, fanı da çok hafif tozlanmış gibi ses çıkartmakta o yüzden yöneldim yeni bir PSU'ya.

Şu an sistemde Aerocool VX PLUS-500 var, ama ikinci el almıştım vebilirsiniz kullandıkça verdiği değerler düşüyor, fanı da çok hafif tozlanmış gibi ses çıkartmakta o yüzden yöneldim yeni bir PSU'ya.

Attan inip eşeğe binmek gibi olur bu, onun yerine eğer sesli çalışıyorsa güç kaynağının fanını değiştirebilirsiniz.

Attan inip eşeğe binmek gibi olur bu, onun yerine eğer sesli çalışıyorsa güç kaynağının fanını değiştirebilirsiniz.

Beni rahatsız eden sesi değil de markadan emin olamadım RX-570 almayı düşünüyorum. PSU'nun 2-3 yıllık olduğunu varsayarsak besler mi?

Beni rahatsız eden sesi değil de markadan emin olamadım RX-570 almayı düşünüyorum. PSU'nun 2-3 yıllık olduğunu varsayarsak besler mi?

Vallaha dostum sonuçta 500W ve +12V kanalından 456W veren bir güç kaynağı, 2-3 senede ne kadar kaybetmiştir bilmiyorum ama muhtemelen yeterli gelir deneyip görün. Güç kaynağı ise orta kalitede bir güç kaynağı ne çok iyi ne kötü.

Vallaha dostum sonuçta 500W ve +12V kanalından 456W veren bir güç kaynağı, 2-3 senede ne kadar kaybetmiştir bilmiyorum ama muhtemelen yeterli gelir deneyip görün. Güç kaynağı ise orta kalitede bir güç kaynağı ne çok iyi ne kötü.

Denemesine denerim hocam ama korkum şu şayet besleyemezse ekran kartı zarar görür mü? Çünkü bu PSU modelinin koruması yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı