Frisby FC-9235G kasayı alarak hata yaptım

Eski bir kasa olsaydı ya da daha ucuz bir şey, modifikasyon yapmanızı önerebilirdim ama verilen paraya yazık olur.

Müşteri hizmetleri üründe herhangi bir sorun olmadığı sürece iade ve değişim yapmacayağını söylüyor ilk defa PC topladığım için tecrübesizliğime denk geldi ve vatanda toplamama yardımcı olan çalışan bu kasayı kullanıyorum bende bi' sıkıntı yaşamazsın dedi ona güvendim.
Gidip o çalışana göster, hani sıkıntı yaşamazdım de. En azından şansını dene, kasada soğutma sorunu var.
Vatan Bilgisayar'daki çalışan kişilerin amacı elde kalan parçaları kakalamak. Ucuz ve dandik ürün ya, sat satabildiğin kadar bilgisiz kişilere. Hem piyasanın üzerinde fiyatlara satarlar hem de dandik malları yok yok iyi bu diye satarlar.

Gidip o çalışana göster, hani sıkıntı yaşamazdım de. En azından şansını dene, kasada soğutma sorunu var.
Vatan Bilgisayar'daki çalışan kişilerin amacı elde kalan parçaları kakalamak. Ucuz ve dandik ürün ya, sat satabildiğin kadar bilgisiz kişilere. Hem piyasanın üzerinde fiyatlara satarlar hem de dandik malları yok yok iyi bu diye satarlar.
Tecrübesizliğime denk geldi gidincede pek birşey değişeceğini sanmıyorum arada yan kapak açık kullanıcam ileride bir şekilde kasayı değişicem mecbur teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı