Frisby FC8940G ön paneli açılabilir mi?

İyi forumlar, bir şey sormak istiyorum. Frisby FC8940G model kasaya sahibim, ön fanları temizlemek istiyorum fakat ön panel çıkıyor mu bilmiyorum. Kullanan veya bilen biri yazarsa çok sevinirim. Kasanın altında açmak için kısım var ama açılıyor mu bilmiyorum. Yeni olduğu için de zorlamadım elimde kalmaması için. Belki aynı isimde farklı modeli olabilir. 2*200mm 1*120mm RGB olan kasa mevcut.

İllaki vardır. Kasanın içinden paneli tutan tırnaklar vardır yüksek ihtimal ile resimlerden bakmak istedim ama detaylı bir resim göremedim. Eğer resim atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

İllaki vardır. Kasanın içinden paneli tutan tırnaklar vardır yüksek ihtimal ile resimlerden bakmak istedim ama detaylı bir resim göremedim. Eğer resim atarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

Öncelikle kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı. Anneannemlerde kalacağım bir süre o yüzden resim atamıycağım. İnternetten link bulabilirsem size video ya da fotoğraf o şekilde atabilirim.

Öncelikle kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı. Anneannemlerde kalacağım bir süre o yüzden resim atamıycağım. İnternetten link bulabilirsem size video ya da fotoğraf o şekilde atabilirim.

yukarıdaki boşluklu panel alttarafta da var alt taraftaki panelde bir insanın 4 parmağının rahat girebileceği bir boşluk tahminimce çıkıyor panel ve o boşluk çıkarmak için ama PC daha 1 aylık çok da zorlamak istemiyorum elimde kalmaması için internettede detaylı bilgi bulamadım mail attım umarım cevap gelir ilginiz için teşekkürler.

1599500941890.png
işaretlediğim yerler çok net olmadığı için tam çözemedim, sökeceğin zaman resim atarsanız sorunsuz bir şekilde sökmene yardım edebiliyim.
1599501164303.png

Bir video dan örnek aldım. Mesela bu vidalı lakin senin ki yüksek ihtimal ile tırnaklı.

Geri
Yukarı