Frisby FOEM 450W PSU dandik midir?

Attığınız psununda çok iyi olmaması komik.
Frisby diye kötü olcak diye birşey yok modele bak markaya değil büyük ihtimal kötü ve dandik.
Sabır ver, attığım PSU'nun iyi olmadığını bilecek kadar aklım var, merak etme. Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterir misin bana? Sen de kötü ve dandik diyorsun, aklınca bana akıl veriyorsun? Konu sahibi eğer imzasındaki sistemi kullanıyorsa attığım PSU gayet yeterli, eğer alabilecek bütçesi varsa zaten daha iyilerini öneririz.

Sabır ver, attığım PSU'nun iyi olmadığını bilecek kadar aklım var, merak etme. Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterir misin bana? Sen de kötü ve dandik diyorsun, aklınca bana akıl veriyorsun? Konu sahibi eğer imzasındaki sistemi kullanıyorsa attığım PSU gayet yeterli, eğer alabilecek bütçesi varsa zaten daha iyilerini öneririz.

Frisby PSU tabii ki dandik olacaktır diyorsun burada modele değil markaya bakıyorsun yanlışını düzeltince kızıyorsun? Cumhurbaşkanı ile mi konuşuyorum?

Frisby PSU tabii ki dandik olacaktır diyorsun burada modele değil markaya bakıyorsun yanlışını düzeltince kızıyorsun? Cumhurbaşkanı ile mi konuşuyorum?
Yahu bana Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterir misin? Bu konu modele bakılacak bir konu değil. Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterebilirsen o zaman modele bakılacak konu diyebiliriz.

Bu tür Frisby, Everest, Rampage vb. markaların psularından uzak durmanızı tavsiye ederim. Zira başınıza birçok iş açabilir mesela elektrik kesintisinde sistemi bozabilir ve üzerindeki devre elemanları çok kalitesiz olduğu için sorun yaratabilir hatta patlayabilir bile. Tabii ki burada benim söylediklerim sizin başınıza gelecek diye bir şart yok bu işler şans işi ama bu sizin başınıza gelmedi diye olmayacak değil.
Attığınız PSU'nun da çok iyi olmaması komik.
Frisby diye kötü olacak diye bir şey yok. Modele bak, markaya değil. Büyük ihtimal kötü ve dandik.

Fiyatına göre en güzel PSU'lardan bir tanesi ve gayet yeterli ve kaliteli bir güç kaynağıdır. Ha tamam daha iyisi var ve orta düzey bir PSU fakat Frisby gibi kalitesiz dandirik parçalardan oluşmuyor. Sorun çıkarma ihtimali çok düşük bir PSU.

Kullanmadığınız PSU'ya dandik C4 demeniz aşırı komik bir şey bence.

Kullanmıyoruz diye içerisinde ki bileşenleri bilmiyor değiliz.

Son düzenleme:
kaliteli bir güç kaynağıdır.
Bu cümleden sonra sizinle tartışmayı kesiyorum değmez.
Yahu bana Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterir misin? Bu konu modele bakılacak bir konu değil. Frisby'nin bir tane iyi ürününü gösterebilirsen o zaman modele bakılacak konu diyebiliriz.
Ben demiyorum iyi ürünü var kötü ürünü var belki vardır iyi ürünü fakat sen frisby diye kötülersin bunu anlatmaya çalışıyorum örneğin Rampage Forza.

Bir zamanlar bende de Frisby PSU vardı 2. sistemimde kullanıyordum 1 yıl onu kullandım ne evi havaya uçurdu ne de kendisini sadece fanı gürültülüydü onu da kulaklığımla çözdüm zatne.

Geri
Yukarı