Frisby FOEM PSU alınır mı?

Sazbaba

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eski bir sistemim var ve 1000 TL'lik yatırım yapmak istemiyorum. Ondan kaynaklı sizce bu PSU'yu alsam sıkıntı çıkarır mı?
Özellikler.
FX6300
ASUS M5A 78lm LX 3 anakart.
12 GB DDR3 G.Skill RAM
480 GB Kioxia SSD
Bu şekilde sizce sorun çıkarır mı yoksa atar mı beni 500 watt modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, eski bir sistemim var ve 1000 TL'lik yatırım yapmak istemiyorum. Ondan kaynaklı sizce bu PSU'yu alsam sıkıntı çıkarır mı?
Özellikler.
FX6300.
12 GB DDR3 G.Skill RAM.
480 GB Kioxia SSD.

650W olarak.
80+ sertifikalı olmaları önemli hocam enerji verimliliği için.

Eğer sistemi komple gözden çıkardıysanız, parayı da çöpe atayım diyorsanız alınabilir. Ama bu sistem bana lazım diyorsanız Frisby, Rampage gibi ürünlerden -özellikle PSU- uzak durun.

650W olarak.
Hepsi çok kötü bi farkı yok. Xigmatek dışında.

Özellikler.
FX6300
12 GB DDR3 G.Skill RAM
480 GB Kioxia SSD
Sistemi idareten kullanacaksanız, ileride yükseltme yapabilirsiniz alın. Onun dışında iyi değil.

650W olarak.
80+ sertifikalı olmaları önemli hocam enerji verimliliği için.

Tavsiyeleriniz için sağ olun hocam teşekkürler.

Eğer sistemi komple gözden çıkardıysanız, parayı da çöpe atayım diyorsanız alınabilir. Ama bu sistem bana lazım diyorsanız Frisby, Rampage gibi ürünlerden -özellikle PSU- uzak durun.

O şekilde değil hocam yani çok etkiler mi onu bilemedim sistem artık eskidi yani atar diye düşündüm.

Sistemi idareten kullanacaksanız, ileride yükseltme yapabilirsiniz alın. Onun dışında iyi değil.

Yani satabilsem satacağım hocam sistemi satamasamda bende kalacak.

Geri
Yukarı