Frisby FR-PS50F12B 500W alınır mı?

TheNigxt

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM 3200 MHz
İşlemci
Ryzen 5 5500
Dün bir bilgisayarcıdan PSU istedim tabii hiç araştırmadan falan direkt Frisby markasını verdi bugün de forumda gördüğüm gibi... Frisby marka PSU patlar, 1 ay dayanmaz değiştir diyenler olmuş. Sizce alınır mı?

Not: İade galiba edilmeyecek, kutusunu çöpe attım.

Aman hocam sisteminize yazık edersiniz. Güç kaynağı bilgisayardaki en önemli parça, bi zarar görürse diğer parçaları da beraberinde götürür. O yüzden kaliteli psu şart. İade edebiliyosan et bütçene göre buradan öneri verebiliriz.

Bilgisayarcıya sorun patlarsa bütün parçaları sıfırıyla değiştirir misiniz diye. Eğer garantisi yoksa.

Aman hocam sisteminize yazık edersiniz. Güç kaynağı bilgisayardaki en önemli parça, bir zarar görürse diğer parçaları da beraberinde götürür. O yüzden kaliteli PSU şart. İade edebiliyorsan et bütçene göre buradan öneri verebiliriz.

Şimdi kutusuz götürüyorum inşallah iade eder sizin önerileriniz nelerdir? Sistem yukarıda verildiği gibidir sadece ekran kartı olarak RX 6600 var.

Ürünü iade etmiyorlar :/ neymiş efendim jelatinini açmışız iade edilemezmis oglunada aynı PSU'yu kullaniyormus hala kullanıyor 4 yıldır diyor.

Ne yapsam sizce bir böyle 5 6 ay kullanıp yeni PSU mu alsam.

Son düzenleme:
Şimdi kutusuz götürüyorum inşallah iade eder sizin önerileriniz nelerdir? Sistem yukarıda verildiği gibidir sadece ekran kartı olarak RX 6600 var.

Ürünü iade etmiyorlar :/ neymiş efendim jelatinini açmışız iade edilemezmis oglunada aynı PSU'yu kullaniyormus hala kullanıyor 4 yıldır diyor.

Ne yapsam sizce bir böyle 5 6 ay kullanıp yeni PSU mu alsam.
Hocam ne kadara aldiniz?

1300 fakat daha parasını vermedim 1 2 güne veririm demiştim.
Hocam gözünü seveyim almadan niye bi buraya sormadın o bombaya o para verilir mi? O bütçede çok çok daha iyi bi psu önerebilirdik. Paraya yazık etmişsiniz. İmkanınız olduğu kadar mahalledeki bilgisayarcılardan alışveriş yapmayın.

Hocam gözünü seveyim almadan niye bir buraya sormadın o bombaya o para verilir mi? O bütçede çok çok daha iyi bir PSU önerebilirdik. Paraya yazık etmişsiniz. İmkanınız olduğu kadar mahalledeki bilgisayarcılardan alışveriş yapmayın.

Şimdiden satmaya başladım bile 1 ay kullanayım zaten ben satana kadar elimden gitmiş olur. Koca 1 ayda dayanir bence.

Geri
Yukarı