Frisby GX7 Oyunda Makro Çalışmama Sorunu

MirsatAksu

Hectopat
Daha fazla  
Bir sorunum var uzerinde detayli arastirma yaptigim halde hicbir sonuca varamadim. Gunlerdir bu konu uzerindeyim. Buraya bir konu acayim dedim belki yardimci olacak arkadaslar cikabilir aranizdan. Sorunum su. Elide frisby gx7 makrolu mouseum var. bu mouseu eski laptopumda kullaniyordum, win 7 zamanlarinda aradan uzun bir sure gectikten sonra laptopumu win 10'a yukseltmistim ve bir aradan sonra bir oyuna makro yapmaya calisirken makronun masaustunde calisip oyunda calismadigini farkettim. Mesela oyuna giriyorum mouse yukari asagi kaydirma tusu bile iptal oluyor ama oyundan cikinca duzeliyor. Simdi ayni mouseu yeni bilgisayarimda deniyorum bunun surumu de win 8.1. Ve yine ayni sorunla karsilasiyorum. Acaba sorun windows'ta mi yoksa mouse'ta mi bunu merak ediyorum. Turk konumarinin arastirdigimda sadece 1-2 tane benim konuya benzer konu gordum ve onlara da cozum bulunamadi zaten. Simdiden okudugunuz icin tesekkurler iyi aksamlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı