Frisby PSU nasıldır?

Kötü bir ürün, patlama gibi olaylar nadiren görülüyor, öyle yazanlara aldırış etmeyin.

Ama kötü bir ürün olduğunu bilmenizi isterim. 1-2 ay kullanımda çok bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum ancak, sisteminizi koruma gibi bir amacınız varsa merdiven altı ürünlerden uzak durmalısınız.

PSU calculator üzerinden hesap yaptığımda 320W güce ihtiyaç duyan bir sistemim var. 400W Frisby marka bir psu’m var. İnternette birkaç kişi Frisby için kutulu C4 demişler de bu doğru mu? Bütçemi toparlayınca yeni bir PSU almayı düşünüyorum. 1-2 ay kullanacağım bu frisby’i bana sorun yaşatır mı? Çok güç kullanan bir sistemim yok. Arada kapanma sorununa bile râzıyım. Yeter ki sistemim yanmasın zarar görmesin.

Adam Frisby PSU alacağım demiyor ki 1 2 ay beni idare eder mi diyor siz ne diyorsunuz.
2 yıldır Frisby kullanıyorum şuana kadar bir sorun yaşamadım.

Kötü bir ürün, patlama gibi olaylar nadiren görülüyor, öyle yazanlara aldırış etmeyin.

Ama kötü bir ürün olduğunu bilmenizi isterim. 1-2 ay kullanımda çok bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum ancak, sisteminizi koruma gibi bir amacınız varsa merdiven altı ürünlerden uzak durmalısınız.

Bunlar patlamasa bile 3-4 ay sonra pancar makinesi gibi çalışıyor.

AHBC serisi kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı