Frisby PSU'lar nasıldır?

Kesinlikle o tür uyduruk markaların yanına yaklaşılmaması gerek. Daha önce başıma geldi. Eski bir sisteme ucuz bir PSU takmıştım. Bir gece uyandığımda bir bakayım PSU'dan dumanlar geliyor. Allah korusun yangın bile çıkabilirdi uyanmasaydım. Kesinlikle adını duyduğunuz an oradan uzaklaşın.

Biliyorum benim eski sistemimde şuan Everest PSU takılı, kasam da Everest memnun musunuz desem hiç de memnun değilim diyebilirim. Çünkü yalama olmayan vidası kalmadı kasanın. Ben sadece eski sistemler için söyledim. Çünkü gidipte P4 sisteme çok kaliteli bir PSU almak o sistem için israftır. Frisby PSU'yu ise 8 sene P4'lü sistemde kullandım herhangi bir sorun çıkarmadı. Kim bilir kaç kere elektrik gitti ama beni yarı yolda bırakmadı.

Konuyu hortlatıyım Frisby CMX700 kullanıyorum "Couger" diye de geçiyo. Önyargılarınızı değiştirecek cinsten bi ürün. Fiyatı biraz yüksek ama kesinlikle parasının hakkını veren bi ürün.

Konuyu hortlatıyım Frisby CMX700 kullanıyorum "Couger" diye de geçiyo. Önyargılarınızı değiştirecek cinsten bi ürün. Fiyatı biraz yüksek ama kesinlikle parasının hakkını veren bi ürün.
Cougar tarafından üretiliyor. Genel olarak kaliteli ürünler üreten bir marka diye biliyorum. Avrupa da çok tercih ediliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı