From software oyunlarında en zorlandığımız bosslar ve mekanlar

Doguc

Decapat
Bu konuda hepimiz from software oyunlarında zorlandığımız bölgeleri düşmanları bossları yazalım belki taktik falan da veririz. Ben başlıyorum Dark Souls 3'den darkeater midir kendisi sadece karanlığı değil 2 saat boyunca denemeden sonra benim umutlarımı da yiyen bir bosstur. En son Reddit'den birkaç kişi bulup birlikte 30 dakika savaşın ardından kesmiştik.

Bir yer vardı ama ne Boss'un ismi ne hangi from software oyunu olduğu unuttum.

Karlı ortamda bayağı bir dümdüz gidiyorduk orada da karşımıza zorlayıcı NPC'ler çıkıyordu ve ölürsek ta en başa atıyordu orayı geçip yani NPC'leri, en sonda Boss'a ulaşıyorduk sanırım, o Boss'ta bayağı zordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yer vardı ama ne Boos'un ismi ne hangi from software oyunu olduğu unuttum.

Karlı ortamda bayağı bir dümdüz gidiyorduk orada da karşımıza zorlayıcı NPC'ler çıkıyordu ve ölürsek ta en başa atıyordu orayı geçip yani NPC'leri, en sonda Boos'a ulaşıyorduk sanırım, o Boos'ta bayağı zordu.
Dark souls 2'den Frigid Outskirt bölgesindeki zallen and lud dan bahsediyor olabilirsiniz yada tekrar 2.oyunda burnt ivory king. 5 Tane kapısı vardı içinden npc gönderip duruyordu o kapıları buz ile kapattıktan sonra kendisi geliyordu.

Dark Souls 2'den frigid outskirt bölgesindeki zallen and luddan bahsediyor olabilirsiniz.

Aynen tam orası. İnternetten sen deyince baktım. Bayağı zordu orası, geçemeyip oyunu salmıştım bi' ara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun devamı da var 2'şerli boss geliyordu sonunda. Onu da geçebilirsen tabii, geçemezsen ta en başa.

O Bölge tam şaçmalıktan ibaret full can barına bile tek atan elektirik'li at arabaları geliyor ve yolunuzu bulamıyorsunuz. Tam bossa gelince ise boss tam bir fiyasko. Daha önce kestiğimiz kurt bossundan aynı anda 2 tane göndermişler.

Fume Knight, Isshin Ashina.
Çoğu kişi Fume Knight'a zor diyor ama bana aşırı kolay gelmişti kendisi. 3.Denemede öldürmüştüm. Bana göre 2'nin en zor bossu Sir Aloone'dur. Kendisini en az 100 kere denemişimdir ama gecenin sonunda alt etmeyi başarmıştım. Isshin Ashina ise tüm seride en zevk aldığım ve neredeyse en çok zorlayan bossdu beni. Kendisiyle savaşmak aşırı eğlencelidir.

Çoğu kişi Fume Knight'a zor diyor ama bana aşırı kolay gelmişti kendisi. 3.Denemede öldürmüştüm. Bana göre 2'nin en zor bossu Sir Aloone'dur. Kendisini en az 100 kere denemişimdir ama gecenin sonunda alt etmeyi başarmıştım. Isshin Ashina ise tüm seride en zevk aldığım ve neredeyse en çok zorlayan bossdu beni. Kendisiyle savaşmak aşırı eğlencelidir.
Bu, From Software oyunlarının genel olarak en sevdiğim yanıdır. Oyunların deneyimi oynayış tarzına göre aşırı değişkenlik gösterir. Özellikle Elden Ring'te tavan yaptı bu durum ama eski oyunlar için de geçerli. Agresif, pasif davranmak; dodge ya da block ağırlıklı oynamak; saldırırken açgözlülük yapıp yapmamak kesinlikle boss deneyimlerini aşırı etkiliyor. Ben de Sir Alonne'de pek zorlanmamıştım. Fume Knight canıma okuyordu. Ancak ikisi de asla Isshin Ashina kadar zorlamadı. Dediğin gibi, en keyif aldığım boss savaşıdır.

Bu, From Software oyunlarının genel olarak en sevdiğim yanıdır. Oyunların deneyimi oynayış tarzına göre aşırı değişkenlik gösterir. Özellikle Elden Ring'te tavan yaptı bu durum ama eski oyunlar için de geçerli. Agresif, pasif davranmak; dodge ya da block ağırlıklı oynamak; saldırırken açgözlülük yapıp yapmamak kesinlikle boss deneyimlerini aşırı etkiliyor. Ben de Sir Alonne'de pek zorlanmamıştım. Fume Knight canıma okuyordu. Ancak ikisi de asla Isshin Ashina kadar zorlamadı. Dediğin gibi, en keyif aldığım boss savaşıdır.
Kesinlikle katılıyorum. Bu farklı oynanış stilleri ile bosslara yaklaşma kısmının en az olduğu Bloodborne bile diğer oyunlardan çok üstün sevideydi. Hatırlıyorum orphan of kos'da kırdığım ds4'ü. Keşke bilgisayara gelsede oyunun hakkı olan 60 fps oynasak.

Kesinlikle katılıyorum. Bu farklı oynanış stilleri ile bosslara yaklaşma kısmının en az olduğu Bloodborne bile diğer oyunlardan çok üstün sevideydi. Hatırlıyorum orphan of kos'da kırdığım ds4'ü. Keşke bilgisayara gelsede oyunun hakkı olan 60 fps oynasak.
Keşke... Dünya gözüyle 60 fps Demon's Souls Remake ve Bloodborne oynarız umarım bir gün.

Geri
Yukarı