Front-End Back-End ve SQL Udemy kurs tavsiyesi

• Konuyu başlatan Glock
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 557

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Ben zaten bilgisayar mühendisi 2. sınıf öğrencisiyim ancak şöyle bitirince "şimdi tamam oldum" diyebileceğim bir kaynak bulamadım neredeyse hepsi ortalara kadar getirip bırakıyor örnek proje yapan vs. de yok fazla.

Bana birer Türkçe ve İngilizce(daha iyi olabileceğini düşündüğümden İngilizce dedim yoksa olmasa da olur) kaynak önerisi yapabilir misiniz?
Front-End Back-End SQL ayrı ayrı olur veya hepsi bir yerde olur amacım kısa sürede değil detaylı bir şekilde adam gibi kaynak bulmak.

Örneğin a kişisi Türkçe Front-End bir de İngilizce olarak bu ama Türkçe olan da yeter, b kişisi Back-End olarak bu gibi.
Veya Front-End ısrayla a b C kişilerine de bak diyebilirsiniz.

Dediğim gibi örnekli detaylı kısacası bana adam iyi bir gibi iş yapabilecek bilgi versin.
Yok mudur arkadaşlar?

Son düzenleme:
Staj yapabilirsin, Udemy'deki klasik to-do , chat bilmem ne uygulamalariyla zaman kaybedecegine direkt piyasanin tozunu yutmus proje gorursun.

Staj yapabilirsin, Udemy'deki klasik to-do , chat bilmem ne uygulamalariyla zaman kaybedecegine direkt piyasanin tozunu yutmus proje gorursun.
Teşekkürler ancak hali hazırda okul çok yoğun ve bulunduğum il gereği staj yeri bulup orda çalışmam imkansıza yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı