Front end developer olmak zahmetli mi?

Bapaydin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba daha önce grafik tasarım alanında uğraştım ve alan değiştirmeye karar verdim daha önce birkaç ay C# çalıştım. Fakat çok kodlarda boğuldum ve tasarımla uğraştığımdan geçmişte web tasarımcılığı bana daha mantıklı seçim geldi. Site ve mobil uygulama üzerine çalışmak istiyorum. React Native ile uygulama geliştirebileceğimi düşündüm. Front end benim için sizce mantıklı seçim mi? Öğrenmesi zahmetli mi? Tavsiyeleriniz nedir? Yol haritası olarak nasıl bir yol izlemeliyim?

Tamamen size bağlı bu, benim liseden kalma Front End geçmişim vardı ve bundan 7-8 ay önce tekrar başladım ve 2 ay öncede ilk işime girdim. HTML ve CSS öğrenmek kısa sürüyor ama CSS'i oturtmak pratik istiyor. Javascript diğerlerine göre öğrenmesi daha zahmetli bir dil ve diğerleri gibi o da pratik istiyor. Kendinizi verirseniz kesinlikle o kadar zor değil.

Tamamen size bağlı bu, benim liseden kalma Front End geçmişim vardı ve bundan 7-8 ay önce tekrar başladım ve 2 ay önce de ilk işime girdim. HTML ve CSS öğrenmek kısa sürüyor ama CSS'i oturtmak pratik istiyor. JavaScript diğerlerine göre öğrenmesi daha zahmetli bir dil ve diğerleri gibi o da pratik istiyor. Kendinizi verirseniz kesinlikle o kadar zor değil.

Hocam siz PHP biliyor musunuz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı