Front-End ile para kazanma yolları

uzay0

Centipat
Daha fazla  
15 yaşındayım yaklaşık 1.5 yıldır yazılım ile uğraşıyorum şu an HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript ve Node.js biliyorum ayrıca React öğrenmeye başladım yani kısacası Front-End ile bir işe girmek dışında ve freelance çalışmak dışında nasıl para kazanabilirim?

15 yaşındayım yaklaşık 1.5 yıldır yazılım ile uğraşıyorum şu an HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript ve Node.js biliyorum ayrıca React öğrenmeye başladım yani kısacası Front-End ile bir işe girmek dışında ve freelance çalışmak dışında nasıl para kazanabilirim?
Bir işe girmek ve freelance çalışmak dışında para kazanmanın bir yolu yok. Üstteki arkadaşın da önerdiği gibi freelance olur maksimum.

Frontend alanında gelişmek istiyorsanız SCSS, Tailwind CSS gibi styling araçları ve Mantine gibi React component kütüphanelerini çalışın.

Bir tavsiye daha vereyim React için büyük ihtimal create-react-app kullanıyorsunuz. Onu Vite ile değiştirin çok daha hızlı olur herşey.
npm 6.x,
Bash:
npm create vite@latest my-app --template react
npm 7+,
Bash:
npm create vite@latest my-app -- --template react

Açık kaynak proje geliştirip insanlardan bağış toplayabilirsin (bknz: buy me a coffee), kendi girişimini kurabilirsin, tema yapıp satabilirsin, freelance çalışabilirsin, bir işe girip fulltime, parttime veya proje bazlı çalışabilirsin.
Yaşın daha küçük. Bu konular da kendini geliştirmen ve yabancı dil öğrenmen daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı