Front-end eğitimine nasıl çalışılmalı?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar, HTML biliyorum diyebilirim. Eğitimler aldım. Front-end ile başlangıç yapıp 1-2 yıl ustalaşmak istiyorum. Ardından back ende de girmeyi düşünüyorum. Ancak çalışma düzenim yok. Yok derken de videoları izleyerek tekrar ederek bir şey elde edemiyorum. Çalışma tavsiyesi verebilir misiniz?
Ek olarak front-end başlangıç için uygulama yapabileceğim örneklerin bulunduğu web sitesi var mı? Böyle ufak siteleri örnekleri vs. kendim yaparak öğrenmeyi düşünüyorum.

CSS bildiğini varsayarsak bence ilk başta bir tema belirle ona göre kendi websiteni yap. Site kopyası düşünüyorsan da internette illa vardır örnek site veren.

CSS bildiğini varsayarsak bence ilk başta bir tema belirle ona göre kendi websiteni yap. Site kopyası düşünüyorsan da internette illa vardır örnek site veren.

Aslında bende kendi sitemi yapmayı düşündüm ama kendi kafamdaki site hiçbir zaman tam olmayacak. Bu yüzden biraz daha kopya siteleri yapmayı düşünüyordum seviyeye göre basitten zora giden örnekler bulunan linkiniz varsa sevinirim.

Aslında bende kendi sitemi yapmayı düşündüm ama kendi kafamdaki site hiçbir zaman tam olmayacak. Bu yüzden biraz daha kopya siteleri yapmayı düşünüyordum seviyeye göre basitten zora giden örnekler bulunan linkiniz varsa sevinirim.
Neden hiçbir zaman olmayacak? JavaScript30'a bakabilirsiniz.

Çünkü yeteri kadar kod bilgim yok ve birazda yaratıcılığım kısıtlı bu konularda.

Kod bilgin ve yaratıcılığın kod okuyarak ve klon proje yapmaya çalışarak gelişir. Örneğin Google'da "Front-End developer portfolio examples" yazarak farklı örnekleri inceleyebilirsin. Yaratıcılık, göre göre gelişiyor.

Geri
Yukarı