Front-End web kodlama nereden öğrenilir?

MevlütCanToy

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, front end web kodlama YouTube'dan nereden öğrenebilirim? Türkçe kaynak var mı? Hiçbir bilgim yok. Güzel anlatan var mı YouTube'da? Visual Studio Code kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adem İlter ve Armağan Amcalar bakabilirsin Youtube'dan.
Frontend Developer Roadmap Bu da önemli.

Armağan Amcalar'ın videolarıda güzel bir perspektif katacaktır. +1
En iyi anlatan hoca hangisi? Güzel anlatıyorsa izleyeceğim. Kararsız kaldım. böyle 1 saatlik 2 saatlik videolar sıkıyor beni. Sırayla izleyeceğim. HTML 5 mi HTML mi arasındaki fark nedir? HTML videosunun içerisinde CSS de öğretiyorlar neden ayrı bir bölümde değiller?

En iyi anlatan hoca hangisi? Güzel anlatıyorsa izleyeceğim. Kararsız kaldım. böyle 1 saatlik 2 saatlik videolar sıkıyor beni. Sırayla izleyeceğim. HTML 5 mi HTML mi arasındaki fark nedir? HTML videosunun içerisinde CSS de öğretiyorlar neden ayrı bir bölümde değiller?
Armağan Amcalar yazılım ile alakalı konseptleri ve teknolojileri yorumlamaktadır. Dersler için ilk mesajımdaki kaynakları inceleyebilirsiniz. Ben Patika eğitimleri ile güzel bir noktaya kadar ilerletmiştim.

Armağan Amcalar yazılım ile alakalı konseptleri ve teknolojileri yorumlamaktadır. Dersler için ilk mesajımdaki kaynakları inceleyebilirsiniz. Ben Patika eğitimleri ile güzel bir noktaya kadar ilerletmiştim.
Siteden üye olup da derslere başlamak hiç güven verici değil. Kişisel sebeplerden dolayı sadece youtube den çalışacağım.
PROTOTURK sesi az geliyor güzel çekmemiş.

Siteden üye olup da derslere başlamak hiç güven verici değil. Kişisel sebeplerden dolayı sadece youtube den çalışacağım.
PROTOTURK sesi az geliyor güzel çekmemiş.
Patika Google, Yemeksepeti gibi büyük şirketlerin bootcamplerini yapan güvenilir bir platformdur. PROTOTURK videolarınıda bolca izledim, bahsettiğiniz gibi bir durum bende yok. Önerisi benden tercihi sizden. İyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı