Çözüldü Frostpunk nasıl bir oyun?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RypekGrief

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Olabildiğince kötü
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Sosyal de genizirken sağda solda 'Frostpunk öneririm' gibi yorumlar gördüm. Ve oyunu merak edip sormak istedim;
Oyun nasıl bir şey? Amacımız nedir? Online oyun deneyimi sunuyor mu?
Halihazırda aynı yapımcının oyunu This War of Mine oynuyorum. Bu yüzden sevebileceğimi düşünüyorum.

Çözüm
This War of Mine ile aynı konseptte bir oyun, amacımız bir topluluk ile soğuk fırtınayı atlatmayı çalışıyoruz tabii bunu yaparken diğer küçük toplulukları kurtarıp kendi mini kasabamızı büyütüyoruz. Oyunda maalesef Online özelliği yoktur.
Oyunun ana hikayesi:

Frostpunk, 1886 yılında yaşanan bir kar fırtınası sonrası büyük şehirleri terk edip hayatta kalmaya çalışan insanların mücadelesini konu alıyor. Ve oyuncu da soğuktan kaçarak hayatta kalmaya çalışan insanlara önderlik eden kişi oluyor. Yetki ve güç, beraberinde sorumluluğu getiriyor.

Not: Alacaksanız DLC ile alın, DLC'li haritalarda harika, hepsinin ayrı hikayesi var.
This War of Mine ile aynı konseptte bir oyun, amacımız bir topluluk ile soğuk fırtınayı atlatmayı çalışıyoruz tabii bunu yaparken diğer küçük toplulukları kurtarıp kendi mini kasabamızı büyütüyoruz. Oyunda maalesef Online özelliği yoktur.
Oyunun ana hikayesi:

Frostpunk, 1886 yılında yaşanan bir kar fırtınası sonrası büyük şehirleri terk edip hayatta kalmaya çalışan insanların mücadelesini konu alıyor. Ve oyuncu da soğuktan kaçarak hayatta kalmaya çalışan insanlara önderlik eden kişi oluyor. Yetki ve güç, beraberinde sorumluluğu getiriyor.

Not: Alacaksanız DLC ile alın, DLC'li haritalarda harika, hepsinin ayrı hikayesi var.

Çözüm
Oyunun ana hikayesi:

Teşekkürler. Ay sonu satın alabilirsem alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı