FS 2020 deneme sürümü var mı?

Dr.Aequitas

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi, bu oyunun deneme sürümü var mı? Almadan önce sistemim ne kadar kaldıracak test etmek istiyorum.
Onun dışında bir de XBox Game Pass ile de oyun oynanabiliyormuş sanırım. PC için bu XBox Game Pass olayı nasıl işliyor?

Android oyunların deneme sürümü olduğunu düşünmüyorum. Oyunu Google Play Store üzerinden satın aldıktan sonra yaklaşık 1 saat içerisinde geri iade edebiliyorsunuz.

Flight Simulator 2020 mi yoksa Farming Simulator 2020 mi?

Game Pass üyeliği aldığınızda üyeliğiniz devam ettiği sürece Game Pass oyunlarını bilgisayarınızda oynayabiliyorsunuz. Game Pass aboneliği ilk ay 5.90 Lira, 1 ay boyunca içerisindeki oyunları oynayabilirsin.

Onun dışında bir de XBox Game Pass ile de oyun oynanabiliyormuş sanırım. PC için bu XBox Game Pass olayı nasıl işliyor?
5,90 TL'ye 1 aylık olarak alabiliyorsunuz .Tabii aldıktan sonra yinelenen ödemeyi kapatmanız gerek. Yoksa diğer ay 30 TL çeker.

Ayrıca bildiğim kadarıyla deneme sürümü yok.

Flight Simulator 2020 için sormuştum, zaten farming simulator 2020 değil 20 olarak geçiyor, neyse, açık belirtmem gerekirdi yine de.
Bu durumda 1 aylık game pass alıp deneyebilirim, eğer sistemim görsel olarak fazla kısmadan oyunu kaldırırsa satın alırım.

Flight Simulator 2020 için sormuştum, zaten farming simulator 2020 değil 20 olarak geçiyor.
FS 2020 yazında Google aramalarda birinci sırada Farming Simulator çıkıyor. Benim bildiğim Microsoft Flight Simulator kısaltması MFS.

Geri
Yukarı