FSP 600W AHBC PSU alınır mı?

Siz yorumu nasıl okuyorsunuz? Konu açan forum üyesinin, dahili 400W PSU'su varmış. Bu yüzden yetersizlik oluyor dedim.
Konu 400W PSU RX580 için yeterli mi değil. FSP 600W PSU alınır mı? Şeklinde bir soru var. Siz 400W yeterli mi odaklı bir mesaj attıysanız gereksiz mesaj, FSP 600W alınır mı odaklı yazdıysanız yanlış bilgilendirme yapmış oluyorsunuz.

Konu 400W PSU RX580 için yeterli mi değil. FSP 600W PSU alınır mı? Şeklinde bir soru var. Siz 400W yeterli mi odaklı bir mesaj attıysanız gereksiz mesaj, FSP 600W alınır mı odaklı yazdıysanız yanlış bilgilendirme yapmış oluyorsunuz.

Tekrar ediyorum. Anlamak istemiyorsunuz. Üyenin mevcut PSU'su yetersiz geldiği için konuda da belirttiği üzere kapanmalar oluyordur. Buna istinaden link paylaştım ve PSU yetersizliği olduğunu belirttim. Zaten paylaştığım içerikte de "500W" ibaresi yer almakta. Yorumu doğru okuyunuz.

Tekrar ediyorum. Anlamak istemiyorsunuz. Üyenin mevcut PSU'su yetersiz geldiği için konuda da belirttiği üzere kapanmalar oluyordur. Buna istinaden link paylaştım ve PSU yetersizliği olduğunu belirttim. Zaten paylaştığım içerikte de "500W" ibaresi yer almakta. Yorumu doğru okuyunuz.
Arkadaşın PSU'su 400W mı? Ona dair bir mesaj görmedim.

Kabloları eski renklerde ve kaplama yok. Kasa içi estetiğe önem veriyorsanız haberiniz olsun.
Estetik lazım değil. Bana sıkıntı çıkarmasın yeter :)
Ekran kartınız bile fazlasıyla güç çeken bir yapıda. PSU yetersizliği vardır.

Teşekkürler. Umarım aldıktan sonra da aynı problemi yaşamam. Pubg’yi açtım lobideyken 5 dakikada uçak motoru gibi çalışmaya başladı ve kapandı.

Arkadaşın PSU'su 400W mı? Ona dair bir mesaj görmedim.

Untitled-1.jpg

Estetik lazım değil. Bana sıkıntı çıkarmasın yeter :)

Teşekkürler. Umarım aldıktan sonra da aynı problemi yaşamam. Pubg’yi açtım lobideyken 5 dakikada uçak motoru gibi çalışmaya başladı ve kapandı.

FSP başarılı bir firma. Teknik servisi falan da çok yardımcı oluyor. Sorun yaşamazsınız umarım 🙌

Ayrıca arkadaş oradaki PSU'yu değiştireceği için konu açmış zaten.

Bu konuya dair bir mesaj göremedim diyorsunuz. Şimdi ise değiştireceği için konu açtı diyorsunuz. Tahminimce kabullenmek istemiyorsunuz.

Üyenin PSU bilgisi yer almakta ve bununla birlikte bilgisayarının kapandığını da tarif etmekte. RX 580 zaten fazlasıyla güç çeken bir GPU ve doğal olarak Asrock forumdan güç kaynağının yetersiz geldiğine dair bilgi paylaştım.

Anlamadan, yorumlamadan bir an da "yanlış bilgilendirme yapmayın" tarzı bir yürüyüşe geçtiniz. Tekrar tekrar anlatmaktan keyif duyarım, hiç sorun değil.

Bakın anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz çünkü aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz. Ben PSU'nun miktarına dair bir mesaj yok diyorum siz ise benim PSU olmadığına dair mesaj yazdığımı ima ediyorsunuz saçmalamayın. Arkadaşın PSU'su var ki kapanma oluyor bunu inkar etmiyoruz zaten, ben diyorum ki PSU var ama 400W olduğuna dair bilgi yok, mesajımı okursanız siz de anlarsınız. Olan PSU'yu değiştireceği için açtı diyorum ben zaten ve mesajlarımda ters düşen bir yer yok. Sizin anlamadığınız ortada.

Bakın anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz çünkü aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz. Ben PSU'nun miktarına dair bir mesaj yok diyorum siz ise benim PSU olmadığına dair mesaj yazdığımı ima ediyorsunuz saçmalamayın. Arkadaşın PSU'su var ki kapanma oluyor bunu inkar etmiyoruz zaten, ben diyorum ki PSU var ama 400W olduğuna dair bilgi yok, mesajımı okursanız siz de anlarsınız. Olan PSU'yu değiştireceği için açtı diyorum ben zaten ve mesajlarımda ters düşen bir yer yok. Sizin anlamadığınız ortada.

Bakınız r.yasar10, PSU'ya dair bilgi üyenin paylaştığı içerikte zaten mevcut. Kapanmasına dair bilgilerde yine bu içerikte yer almakta. Yeni alacağı PSU'dan bağımsız olarak "ki FSP'nin kaliteli bir marka olduğunu bilmemekte komik olur." sistemin kapanmasına dair mevcut PSU'sundan kaynaklı bir yetersizlik olduğunu AsRock forum linki üzerinden belirttim. Kendiniz az önce "Arkadaşın PSU'su 400W mı? Ona dair bir mesaj görmedim." mesajını paylaştınız. Yazmış, paylaşmış. Ben de buna atfen açıklamamı yaptım. Mesajımda FSP alınmaz - yok, 600W az gelir - yok, 500W alın, yeterli gelir - yok. Neye dayanarak yanlış bilgilendirme yaptınız dediniz? Yanlış bilgilendirme demeniz için bu belirtiğim içeriklerden birine dayanmış olsanız, bir iletişim kurulur. Ancak anlamadan bir ithamda bulunan ilk sizsiniz. Burada bireysel tartışmaya devam etmeninde bir lüzumunu hala göremiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı