FSP aurum PT 1200W vs. FSP Hydro G Pro 850W vs. Corsair RM 850

Bütçe
1000-1600
Bilmediğim için soru işareti koydum. İnsanlara saldırmaya çok meraklılar var burada. İnsan gibi açıklamak yerine kızgın atıyorlar. Siz o konuyu açmadan önce çoğusu da bilmiyordu bu PSU'yu.
Kim saldırdı? Kaliteli diyen kişiye de kızgın atmışsınız. Biz bir şey yapmadık.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ben bu PSU'yu ilk önerenlerdenim, sonra beraber araştırdık.

Herhalde 9200 mesajım varken PowerBoost'un çoğu ürünün kötü olduğu ve C4 şakalarını bilmediğimi düşünmüyorsunuzdur.

Kaliteli diyene kızgın atma sebebim soru sormama rağmen bana kızgın atması, kaliteli demesi değil. Soru soruyoruz cevaplamadan kızgın atıyorlar. Bu mu forum ruhu? Bir konuda eksiği olana kızmak mı? Yoksa doğrusunu açıklamak mı?

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ben bu PSU'yu ilk önerenlerdenim, sonra beraber araştırdık.

Herhalde 9200 mesajım varken Power Boost'un çoğu ürünün kötü olduğu ve C4 şakalarını bilmediğimi düşünmüyorsunuzdur.

O zaman kızmak yerine açıklamayı tercih edebilirdiniz. Ben kötü olduğunu iddia etmedim, bilmediğim için bilir kişi olarak gördüğüm kişiyi etiketledim.

PT1200 aklıma yattı gibi fiyat takibi yapıyordum da şuan inventus'ta 1575 lira, yılbaşı indirimi beklemeli miyim hocam sizce? @RPM
Hocam siz bana yol gösterdiniz kasada. Almadıysanız karşılığını vereyim.

Aurum PT A tier bir üründür. Ayrıca yazıldığı gibi servis ağı çok iyidir güvenle alabilirsiniz.

Ve yine arkadaşın belirttigi gibi switch e basınca ışık çakması sorunu olabiliyor. Alır almaz prize takıp switche basın. Eger ışık çakıyorsa değişime gönderin.

Bende cw yok ama sans işi biliyorsunuz.

Hocam siz bana yol gösterdiniz kasada. Almadıysanız karşılığını vereyim.

Aurum PT A tier bir üründür. Ayrıca yazıldığı gibi servis ağı çok iyidir güvenle alabilirsiniz.

Ve yine arkadaşın belirttigi gibi switch e basınca ışık çakması sorunu olabiliyor. Alır almaz prize takıp switche basın. Eger ışık çakıyorsa değişime gönderin.

Bende cw yok ama sans işi biliyorsunuz.
Tesekkur ederim hocam. Adeksstoreda 930liraya 750lik Core Reactor gorunce onu almistim bir ay falan olacak. Onu kullaniyorum simdilik 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı