FSP HV Pro FSP550 PSU alınır mı?

FSP hv pro M85+ modelinin kirpilmis modeli olarak düsünebilirsiniz, ama sadece kapasitör kalitesi olarak degil, otp ve uvp korumalari yok. Fakat internet sitesine baktiginizda teapo marka ana kapasitör oldugu yaziyor. ->https://www.fsplifestyle.com/NEWS200422-5e9fb6fac1ae0/ da görüldügü üzere ama ->https://www.cheaplost.com/2020/04/review-power-supply-fsp-hv-pro-550watt.html burada foai marka oldugu görülüyor.
M85+ modelinde Full japon kapasitör kullanilmis.

bdbb77a5891bc17aa4eb09b9d8e41c81.jpeg

550W PSU alacaksanız bu modeli alın.

Son düzenleme:
FSP hv pro M85+ modelinin kirpilmis modeli olarak düsünebilirsiniz, ama sadece kapasitör kalitesi olarak degil, otp ve uvp korumalari yok. Fakat internet sitesine baktiginizda teapo marka ana kapasitör oldugu yaziyor. ->https://www.fsplifestyle.com/NEWS200422-5e9fb6fac1ae0/ da görüldügü üzere ama ->https://www.cheaplost.com/2020/04/review-power-supply-fsp-hv-pro-550watt.html burada foai marka oldugu görülüyor.
M85+ modelinde Full japon kapasitör kullanilmis.

Eki Görüntüle 663088

550W PSU alacaksanız bu modeli alın.
Hocam selamlar, birkaç sorum var.
HV PRO cidden alınmayacak bir PSU mu? 370 ₺ bandında satılıyor, o bütçede alınabilir bir PSU mu?
MWE serisi ile sorun yaşayan çok kişi var, duymuşsunuzdur muhakkak. HV PRO 550 yerine MWE White 550 cidden daha iyir seçim mi olur sizce?

Hocam selamlar, birkaç sorum var.
HV Pro cidden alınmayacak bir PSU mu? 370 ₺ bandında satılıyor, o bütçede alınabilir bir PSU mu?
MWE serisi ile sorun yaşayan çok kişi var, duymuşsunuzdur muhakkak. HV Pro 550 yerine MWE white 550 cidden daha iyir seçim mi olur sizce?

Gerek yok. MWE 550W 80+ daha yeni nesil teknolojiler barındırıyor.

Gerek yok. MWE 550W 80+ daha yeni nesil teknolojiler barındırıyor.
Eyvallah. O fiyat bandında MWE White 550'dan daha mantıklı bir PSU var mıdır peki?
Ben de MWE White 650 kullanıyorum, sorun yaşayan çok kişi gördüm forumlarda olsun, ben sorun yaşamadım, öneriyorum herkese ama önerirken hata mı yapıyorum diye düşünüyorum :D.

Eyvallah. O fiyat bandında MWE white 550'dan daha mantıklı bir PSU var mıdır peki?
Ben de MWE white 650 kullanıyorum, sorun yaşayan çok kişi gördüm forumlarda olsun, ben sorun yaşamadım, öneriyorum herkese ama önerirken hata mı yapıyorum diye düşünüyorum :D.

Varsa da ben göremedim.

Varsa da ben göremedim.
Şimdi bunu yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ama ben başka bir forumdayım, hani bir aralar çok fazla konu açılıyordu bu PSU ile ilgili, görüyordum, ondan dedim.
Sağ olasın tekrardan, soracak sorum olursa yine bir şekilde ulaşırım size, veya Discord kullanıyorsanız sizi eklemem güzel olur, soracağım sorular olursa diye.

Öncelikle merhabalar, şöyle ki şu an universite sinavina hazirlaniyorum (yks 2021'e)bilgisayarim 2 gun once bozuldu PSU'dan kaynakli, ben de bircok işimi bilgisayar uzerinden goruyordum yani gerek ders videolari, gerek okuma (oyun oynamak için kullanmiyorum, onceden kullaniyordum ancak sinav senesi sildim tum oyunlari yani:D) ancak yeni PSU alirken de ileriye dönük bir PSU alayim diyorum şu anki sistemim dusuk bir sistem ama sinav sonrasi donanimlarimi yukseltmeyi dusunuyorum fakat hani orta halli bir PC haline getireceğim. Şu anki PC donanimlarim şöyle:

-Zotac GT1030 GDDR5 2 GB 64 Bit NVIDIA GeForce DX12 ekran kartı.
-Intel'i 3 islemci(2013 yilinda toplamistik PC'yi hangi model bilmiyorum ancak o yilin en yenisiydi)
-4 GB RAM.
-1 TB harddisk.
-Thermal Master 350W PSU(7 yil iyi bile dayandi )
-Kasa (Cooler Master 335U)

Benim aklimda şu PSU var:
fiyat/performans olarak muadillerine gore daha iyi buldum kendilerini.
Bir de şu arkadas var.
Ancak bu arkadasin kronik bir ses problemi oldugu soyleniyor o yuzden FSP'ye biraz daha yakinim.
Bu fiyata bundan daha iyi modeller varsa belirtebilirseniz çok berhudar olurum.
Bir de bu incehesap.com sitesi guvenilir mi daha once hiç alisveris yapmadim kendisinden, bu sitede Gaming geceleri, MaxiPuan muhabbetleri falan varmis bilen varsa bu konulari aydinlatabilir mi? Yani bu attigim linkte ki cihazi en aza kapatabilecegim yakinlarda bir indirim varsa haberdar ederseniz cok makbule gecer.
Mobil uygulama üzerinden bakabilirsiniz

Öncelikle merhabalar, şöyle ki şu an universite sinavina hazirlaniyorum (yks 2021'e)bilgisayarim 2 gun once bozuldu PSU'dan kaynakli, ben de bircok işimi bilgisayar uzerinden goruyordum yani gerek ders videolari, gerek okuma (oyun oynamak için kullanmiyorum, onceden kullaniyordum ancak sinav senesi sildim tum oyunlari yani:D) ancak yeni PSU alirken de ileriye dönük bir PSU alayim diyorum şu anki sistemim dusuk bir sistem ama sinav sonrasi donanimlarimi yukseltmeyi dusunuyorum fakat hani orta halli bir PC haline getireceğim. Şu anki PC donanimlarim şöyle:

-Zotac GT1030 GDDR5 2 GB 64 Bit NVIDIA GeForce DX12 ekran kartı.
-Intel'i 3 islemci(2013 yilinda toplamistik PC'yi hangi model bilmiyorum ancak o yilin en yenisiydi)
-4 GB RAM.
-1 TB harddisk.
-Thermal Master 350W PSU(7 yil iyi bile dayandi )
-Kasa (Cooler Master 335U)

Benim aklimda şu PSU var:
fiyat/performans olarak muadillerine gore daha iyi buldum kendilerini.
Bir de şu arkadas var.
Ancak bu arkadasin kronik bir ses problemi oldugu soyleniyor o yuzden FSP'ye biraz daha yakinim.
Bu fiyata bundan daha iyi modeller varsa belirtebilirseniz çok berhudar olurum.
Bir de bu incehesap.com sitesi guvenilir mi daha once hiç alisveris yapmadim kendisinden, bu sitede Gaming geceleri, MaxiPuan muhabbetleri falan varmis bilen varsa bu konulari aydinlatabilir mi? Yani bu attigim linkte ki cihazi en aza kapatabilecegim yakinlarda bir indirim varsa haberdar ederseniz cok makbule gecer.
Sisteminizi ne kadar yükselteceğinize bağlı. Örneğin GTX 1600 serisi ekran kartlı sistemler için 550 Watt yeterli gelecektir. FSP HV Pro'nun fanları yük altında olmasa bile çalıştığı için sessiz çalışıyor diyemem fakat kendim de kullanıyorum, fan sesinden dolayı şu ana kadar rahatsızlık hissetmedim. Bu fiyata Sharkoon SHP650 v2 modelini öneriyorlar fakat eski bir model olduğu için ben pek fazla önermiyorum. Hv Pro'yu bildiğim kadarıyla FSP yakın zamanda tanıttı. İncehesap gaming gecesi her cuma akşamı oluyor ve bazı ürünleri piyasanın altında oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Son birkaç haftadır gözlemlediğim kadarıyla gaming gecesinde eskisi kadar çok fazla güç kaynağı modeline yer verilmiyor, yine de takip etmekte fayda var. Maximum mobil uygulamasında kampanyalar kısmında İncehesap da çıkıyor, oradan katıldıktan sonra Maximum kartınızla İncehesap'tan alışveriş yapabilirsiniz.

Sisteminizi ne kadar yükselteceğinize bağlı. Örneğin GTX 1600 serisi ekran kartlı sistemler için 550 Watt yeterli gelecektir. FSP HV Pro'nun fanları yük altında olmasa bile çalıştığı için sessiz çalışıyor diyemem fakat kendim de kullanıyorum, fan sesinden dolayı şu ana kadar rahatsızlık hissetmedim. Bu fiyata Sharkoon SHP650 v2 modelini öneriyorlar fakat eski bir model olduğu için ben pek fazla önermiyorum. Hv Pro'yu bildiğim kadarıyla FSP yakın zamanda tanıttı. İncehesap gaming gecesi her cuma akşamı oluyor ve bazı ürünleri piyasanın altında oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Son birkaç haftadır gözlemlediğim kadarıyla gaming gecesinde eskisi kadar çok fazla güç kaynağı modeline yer verilmiyor, yine de takip etmekte fayda var. Maximum mobil uygulamasında kampanyalar kısmında İncehesap da çıkıyor, oradan katıldıktan sonra Maximum kartınızla İncehesap'tan alışveriş yapabilirsiniz.
hocam hiç güç kaynağı girmedi ya,5 gün şu gece için bekledim boşuna boşuna ürünün fiyatı da yükseldi yaklaşık 20 lira kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı