FSP HYDRO 600W 8 Pin güç girişi yok

Yasinn0

Centipat
Arkadaşlar FSP HYDRO 600W güç kaynağım var ancak 8pin güç kablosunu bulamadım. 3 var 2 pin var 6+2 taksak oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantı kabloları standarttır. İşlemci için olan CPU (4+4) 8 pindir. Ekran kartı için olan PCIe (6+2) 8 pindir. Güç kaynağını kontrol edin. Bu kablolar mutlaka vardır. Uygun olanı takabilirsiniz.

Hocam 6 pini taktım ancak LED ve fan dönüyor ama görüntü gelmiyor.Gamegaraj ekibi 6 pin yeterli olur dedi.Diğer 2 pin takılmıyor

Sisteminiz nedir? Ekran kartının güç bağlantıları nedir? Monitör kablosunu anakarta değil ekran kartına taktığınızdan emin olun.

8 Pin girişi var sistem Ryzen 5 2600 BIOSTAR anakart 16 GB RAM. Kesinlikle ekran kartına takıyorum ancak aynı hatayı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kablonun uçlarını birleştirip ekran kartına takacaksınız. Ekran kartının 8 pin güç girişi varsa mutlaka uyar. Görüntü alabilmek için arada dönüştürücü kullanıyor musunuz? Televizyon gibi bağlantı yapabileceğiniz başka bir cihaz varsa ona da bağlantı yapıp görüntü almayı deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…