FSP Hydro 600W vs. High Power Performans GD 600W

Yorumlardan kaç kişi içini açıp bakmış?

Kaç kişi sentetik test yapmış?

PSU konusunda olabilecek en iyi PSU alınmalı. PSU'dan asla kısmamak lazım.

Alternatif bıraktım. Daha önce bu konuyu ben açtım kimse bana bu PSU sorunlu demedi. Alınabilecek fiyat/performans denildi. Oraya gelirsek zaten hangi modeli sorarsam herkese göre biri sorunlu çıkıyor. Listelere bakarsanız Sharkoon shP650 en çok satılanı ama bu forumda alanı soranı dövüyorlar gibi bir şey. Bütün konularına girdim baktım bir tane al diyen yok. Kim alıyor bunu? En çok kullanılan forum bir de bu.

Alternatif bıraktım. Daha önce bu konuyu ben açtım kimse bana bu PSU sorunlu demedi. Alınabilecek fiyat/performans denildi. Oraya gelirsek zaten hangi modeli sorarsam herkese göre biri sorunlu çıkıyor. Listelere bakarsanız Sharkoon SHP650 en çok satılanı ama bu forumda alanı soranı dövüyorlar gibi bir şey. Bütün konularına girdim baktım bir tane al diyen yok. Kim alıyor bunu? En çok kullanılan forum bir de bu.

Sorunlu demedim fakat PSU'da ucuz fiyata çok iyi kalite diye bir olay yok. Parayı veren düdüğü çalar. Tabii aynı paraya yakın fiyatta daha iyileri olabiliyor

Mesela SHP650 hakkında konuşalım. VS 2012 ile aynı iç yapıyı kullanıyor. VS 2012 ise çok kötü bir PSU, hatta yabancı bir forumda böyle geçiyor:

1608032546087.png

Geri
Yukarı