FSP 600AHBC vs High Power 600W Eco

mustafaerbay

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de iyi değil. Bu iki modelden birini alın;
550W yeterli olacaksa Zalman Gigamax kesinlikle.

Son düzenleme:
High Power daha iyi diye biliyorum. Ama ben bunu öneririm.
@MisakiTaro ?
Hocam şu konuyu inceleyin isterseniz;
Düşük kalite kapasitörlere sahip olduğunu duymuştum ama ortada biraz daha sıkıntılı olaylar var.

İkisi de iyi değil. Bu iki modelden birini alın;
550W yeterli olacaksa Zalman Gigamax kesinlikle.

Sistem
i3 10100
B460M PRO
GTX 1650
500GB SSD
1 TB HDD
4 Kasa fanı
1 CPU fan
8 GB RAM
550W'da yeter de önceliğim ciddi anlamda sessizlik bu attıklarınız sessiz midir acaba bir bilginiz var mı?

Sistem
i3 10100
B460M PRO
GTX 1650
500GB SSD
1 TB HDD
4 Kasa fanı
1 CPU fan
8 GB RAM
550W'da yeter de önceliğim ciddi anlamda sessizlik bu attıklarınız sessiz midir acaba bir bilginiz var mı?
FSP Hydro'nun fanları sesli diyen çok kişi var. Gigamax hakkında böyle bir şikayet duymadım, Gigamax tercih edebilirsiniz. Mümkünse şuradan alın;

FSP Hydro'nun fanları sesli diyen çok kişi var. Gigamax hakkında böyle bir şikayet duymadım, Gigamax tercih edebilirsiniz. Mümkünse şuradan alın;

Hocam bir de şunu soracağım High Power 600W 80+ Bronze'yi neden tavsiye etmediniz yorumları çok iyi ve sessiz olduğu yazıyor alsam ne gibi eksikleri olur benim için sistemim zaten maksimum 300-350W çeker psuya fazla yük bineceğini sanmıyorum.
Konuya hakim değilim hocam tavsiyelerinizi bekliyorum amacım öğrenmek eleştirmek değil :D

Hocam bir de şunu soracağım High Power 600W 80+ Bronze'yi neden tavsiye etmediniz yorumları çok iyi ve sessiz olduğu yazıyor alsam ne gibi eksikleri olur benim için sistemim zaten maksimum 300-350W çeker psuya fazla yük bineceğini sanmıyorum.
Konuya hakim değilim hocam tavsiyelerinizi bekliyorum amacım öğrenmek eleştirmek değil :D
Sorun değil :D Fiyatına göre iyi değil diye düşünüyorum. Grup düzenlemesi kullanıyor, verimsiz dolayısıyla. Korumaları da eksik. Kimisi için eksi olarak sayılmaz ama kabloları rengarenk, hoşuma gitmezdi benim. Sırf High Power olduğu için önerildiğini düşündüğüm bir PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı