FSP Hydro 700W vs High Power 600W

toxinn02

Kilopat
Bu iki güç kaynağı arasında kaldım arkadaşlar. Besleyeceği sistem RX 570 ve R5 2600

Captcha Verification

Fsp 700w Hydro Serisi 80+ Bronze Güç Kaynağı - n11.com

FSP markasının iyi ve güvenilir olduğunu biliyorum fakat High Power özelliklede linkini attığım ürün hakkında 4 yıldır sorunsuz kullanan ve sessiz çalıştığı gibi çok iyi yorumlar, Technopat'da da kullanıp beğenenler var. Kafamı karıştıran ise FSP'nin Hydro serisinde 3. aydan sonra çok fazla ses çıkardığı gibi şikayetler mevcut. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

High Power'ın 700w olan modelini 4 aydır kullanıyorum. Gayet iyi, hiç sıkıntı çıkarmadı. Ancak fiyatlar biraz pahalı geldi. Başka sitelerden başka markalara da bakarsanız bütçeniz açısından iyi olur.

High Power'ın 700w olan modelini 4 aydır kullanıyorum. Gayet iyi, hiç sıkıntı çıkarmadı. Ancak fiyatlar biraz pahalı geldi. Başka sitelerden başka markalara da bakarsanız bütçeniz açısından iyi olur.

Eski PSUdan çektiklerim yüzünden sistemin bütçe dengesine uyması önemli değil, gerekirse anakarttan kısabilirim 430 liraya kadar açığım, iki PSUyu sinerjiden karşılaştırdığımda fiyatlar High Power için 370TL FSP için 430 TL oluyor, 60TL farka değer mi? Hangisini tercih etmeliyim?

FSP alın derim zira kalite farkını 2-3 yıl sonra gayet net şekilde fark edersiniz.
Ses sorununa gelirsek, toz filtresini temizlemeyen bir tayfa var, onların yüzünden böyle şikayetler görmeniz normal.

Benim GX 750 için bana manyak mısın o ürün çok sesli dediler, 2-3 ay sonra ses yapıyor dediler, toz temizliğini eksik etmediğim sürece ses ile sıkıntım olmuyor.

Bir sorun olsa bile servis yardımcı olur.

FSP Hydro 700 alın. Ayıplı ürün denk gelmediği sürece pişman olmazsınız. Ayrıca toz temizliği yapılmazsa gürültü de olur sıcaklık artışı da. Normal bir durum.

FSP alın derim zira kalite farkını 2-3 yıl sonra gayet net şekilde fark edersiniz.
Ses sorununa gelirsek, toz filtresini temizlemeyen bir tayfa var, onların yüzünden böyle şikayetler görmeniz normal.

Benim GX 750 için bana manyak mısın o ürün çok sesli dediler, 2-3 ay sonra ses yapıyor dediler, toz temizliğini eksik etmediğim sürece ses ile sıkıntım olmuyor.

Bir sorun olsa bile servis yardımcı olur.
Yazıyı yanlış okumuşum,

PSU üzerine ek bir toz filtresi koymam mümkün mü? Ses benim için takıntı.

Arkadaşlar FSP yi eledim, son olarak

Ve high power 600w arasında kaldım, birazdan siparişi vereceğim hangisini almalıyım? Ve bu sitelerden ilk defa alışveriş yapacağım teknobiyotik ve sinerji garanti durumları nasıl?

Ve high power 600w arasında kaldım, birazdan siparişi vereceğim hangisini almalıyım? Ve bu sitelerden ilk defa alışveriş yapacağım teknobiyotik ve sinerji garanti durumları nasıl?

Son anda bir "U" dönüşü yapılarak FSP modeli sipariş verilmiştir, ilgilenenlere teşekkür ederim. PSU elime ulaştığında incelemesini buraya eklerim.

Son düzenleme:

Son anda bir "U" dönüşü yapılarak FSP modeli sipariş verilmiştir, ilgilenenlere teşekkür ederim. PSU elime ulaştığında incelemesini buraya eklerim.
kardeşim hayırlı uğurlu olsun nasıl bir psu ? Tatmin etti mi ve dedikleri gibi ses sorunu vs. oldu mu ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı