FSP Hydro G Pro 750W PSU'dan cızırtı sesi geliyor

dnbb

Femtopat
Arkadaşlar, güç kaynağından bu şekilde tiz bir ses geliyor. Coil Whine mı demek bu yoksa normal çalışma sesi mi? Eğer Coil Whine falansa yarın garantisine götüreceğim. Yardımcı olur musunuz? Markası FSP Hydro G Pro 750W 80 Plus.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSP'nin ürünlerinde denk geldiğim çok yaygın bir sorun bu. kimisinden çınlama sesi, kimisinde fan sesi vb. hatalar yaygın. Garantisi sağlam tabii, ona lafım yok. Galiba PSU kanadında en kaliteli üretim yapan Seasonic. Bu PSU'larla ilgili bu forumda hiç şikayete denk gelmedim. Denk gelen vardır belki ancak onlar da nadirdir diye düşünüyorum.

SilverStone tavsiyem olur.

Arkadaşlar, güç kaynağından bu şekilde tiz bir ses geliyor. Coil Whine mı demek bu yoksa normal çalışma sesi mi? Eğer Coil Whine falansa yarın garantisine götüreceğim. Yardımcı olur musunuz? Markası FSP Hydro G Pro 750W 80 Plus.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ürünü garantiye gönderdiniz mi aynı sorun bende de var ? Ve şuan ne kullanıyorsunuz?

Ürünü garantiye gönderdiniz mi aynı sorun bende de var? Ve şu an ne kullanıyorsunuz?

Evet garantiye yolladım gerekli testleri yapıldı ama bir sorun bulunmadı. Ekran kartından geldiğini düşünüyorum coil whine çok büyük ihtimal ekran kartını yollamadım bu şekil kullanıyorum ağustos'tan beri bir sıkıntısını görmedim şimdiye kadar.

Geri
Yukarı