FSP Hydro yerine PSU önerisi

FurkanKutlu

Kilopat
Geçen hafta bilgisayar topladım. Özellikleri:
Ryzen 5 3600.
MSI B450A Pro Max.
Kingston HyperX 2x8GB 3200MHz CL16.
MSI Gaming Z 2060.
Corsair iCUE 220T.
FSP Hydro 600W.
1TB Seagate Barracuda.
500GB 860 Evo.
Güç kaynağı fazlaca ses yapıyor iade edip yeni bir kaliteli güç kaynağı alacağım. Bütçe 600 800TL arası önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta bilgisayar topladım. Özellikleri:
Ryzen 5 3600.
MSI B450A Pro Max.
Kingston HyperX 2x8GB 3200MHz CL16.
MSI Gaming Z 2060.
Corsair iCUE 220T.
FSP Hydro 600W.
1TB Seagate Barracuda.
500GB 860 Evo.
Güç kaynağı fazlaca ses yapıyor iade edip yeni bir kaliteli güç kaynağı alacağım. Bütçe 600 800TL arası önerileriniz neler?
Güç kaynağı problemli, marka değil. O markanın alt modelini kullanıyorum ve gram ses yok.

Tekrar aynı modeli mi alayım o zaman?
Burada tavsiyelere göz atın yine. Ama bu markanın hele ki Hydro modeli çok tercih edilir ve memnun kalırlar. 2. seçenek ise arkadaşımın aldığı Sharkoon Shp650 V2 650w 80+ Güç Kaynağı'na bakabilirsiniz. Bu da çok öneriliyordu. Olmazsa yine bu modeli alın derim.

Bunlara bakabilirsiniz:

Sessiz olmasını istiyorsan Cooler master ve yüksek watt al ki yük bindiremesin sistem ve böylelikle sessiz çalışsın fan hızlı dönmesin şöyle bir model güzel olabilir.

Bunlara bakabilirsiniz:
Sessiz olmasını istiyorsan Cooler master ve yüksek watt al ki yük bindiremesin sistem ve böylelikle sessiz çalışsın fan hızlı dönmesin şöyle bir model güzel olabilir.
Cooler Master olan ile Seasonic olan arasında kaldım hangisi daha sorunsuz ve sessiz çalışır?

Yeni konular

Geri
Yukarı