FSP Hyper Pro 650W vs FSP Hydro 600W

Mesajımı sonradan editledim o yüzden göremediniz galiba ama "şu sıralar çok öneriliyor" değil:

O zaman herkese Performance GD öneriyorduk. Sonradan stoktan mı yoksa çok sattığından mı emin değilim 800TL'lere kadar çıkmıştı. Şu anda Corsair CX550F 550W 80 Plus Bronze Full Modular RGB Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ve Performance GD altında PSU önermiyorum. İkisi de çok kaliteli, fiyatına alınabilecek tek PSU'lar. Bunların altı çok kötü.

Corsair CX PSU'lar B tier. Ama @Emir M. hocam fiyatı aşamam dediği için önermemiştim. CX de alınabilir. Dediklerinize katılıyorum. Neyin talebi artsa fiyatı da aynı şekilde fırlıyor. Örneğin; SSD olarak Patriot Burst modelide öyle olmuştu.

fiyatı aşamam dediği için önermemiştim.
Haklısınız. CX-F ilk aklıma gelen oldu ama konu sahibinin bütçesini 180 TL birden arttırması gerekeceği için önermeyecektim.

Performance GD'yi 530TL'ye görünce anında atladım tabii 🤣

Hatta indirim köşesinde bir konu açayım bunun için.

O zaman tabii ki de o fiyata başka...d-hp1-j600gd-f12s-600-w-fiyati,513006374.html

Havada kapın derim. Fiyatı çok iyi. Kendim de kullanıyorum B Tier bir PSU. Hem PSU Tier listler hem de Ali Rıza öve öve bitiremiyor bu PSU'yu (F/P oranını). Ben 1.5 sene önce aldığımda 450 ile 600 TL arasındaydı ve 800-900 TL'ye kadar bundan iyi PSU yoktu. Şu an ise gördüğüm kadarıyla 650 TL civarında satılıyor. 528 TL'ye kesinlikle değer.

Bu PSU'yu biliyorum önerilmişti ancak konuda da dediğim gibi bu kadar fiyata çıkacağımı sanmıyorum ama yine de değerlendireceğim. Önerileriniz için teşekkürler.

Bir kaç ay idare etsin yeter. Aceleye getirmicektim ama incehesap'ta, Asusun geri ödemeli kampanyasını gördüm, işlemci ve anakartı hemen alayım diyorum.

Şu an indirimde fiyatı çok iyi. Eğer alabiliyorsanız kaçırmamanızı öneririm.

Geri
Yukarı