FSP Windale 6 vs Thermaltake Frio Advanced

sKostur

Decapat
Daha fazla  
Soru bu arkadaşlar. 9600kf için FSP windale 6 —400₺— vs Thermaltake frio Advanced —250₺— hangisini seçmeliyim? Bence Thermaltake fiyatına göre çok daha iyi. Fikirlerinizi almak isterim.

Thermaltake'i alın geçin fazladan 150TL vermenin bir anlamı yok zaten güzel bir soğutucu güzel bir performans verir.

Teşekkürler. Ben de tercihimi bundan yana kullanacağım ama size bir sorum daha olacak. Kasa fanı da alacağım aynı fiyata rog heliostan çıkmış 4 adet 140mm Asus ışıksız fan mı yoksa 4 tane corsair sp120 RGB pro + node core mu seçmeliyim?

Teşekkürler. Ben de tercihimi bundan yana kullanacağım ama size bir sorum daha olacak. Kasa fanı da alacağım aynı fiyata ROG Helios'tan çıkmış 4 adet 140mm ASUS ışıksız fan mı yoksa 4 tane Corsair SP120 RGB Pro + Node Core mu seçmeliyim?

Birisi 14cm biri 12cm kasanız da 14cm desteği varsa 14 daha iyi olacaktır evet ışık olmaması bir eksi o size kalmış ikisi de memnun edecektir fiyat farkı var mı?

Birisi 14cm biri 12cm kasanız da 14cm desteği varsa 14 daha iyi olacaktır evet ışık olmaması bir eksi o size kalmış ikisi de memnun edecektir fiyat farkı var mı?
Hayır fiyatlar aynı kasam 140mm destekli. Ama asusların cfm falan belli değil ya o bir eksi gibi.

Evet fanlar noctua. Hava akımları ise 78cfm. Ama ben iki satıcıya da çökeceğim ve hangisi ucuza bırakırsa alacağım. Teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı