FSR 2.0 yayılmaya başlıyor

SatoruGojo

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Araştırdım hatta Dying Light 2 üzerinde denedim. Artık sadece birkaç dosya ile DLSS 2.0 ve üzeri oyunlarda DLSS teknolojisin FSR 2.0 ile değiştirmek tamamen mümkün. Cyberpunk, RDR2, Metro Exodus, Death Stranding ve daha birçok oyunda işlemler başarılı gidiyor. Biraz daha emek sarf edilirse FSR 2.0 aşırı hızlı yayılır. Her oyunda çalışmıyor ama neredeyse büyük yapımlarda DLSS'i FSR ile değiştirmek mümkün.
Bu AMD'nin attığı ağır Gold'ü bana göre.
Üstelik sonuçlarda gayet memnun edici.

Araştırdım hatta Dying Light 2 üzerinde denedim. Artık sadece birkaç dosya ile DLSS 2.0 ve üzeri oyunlarda DLSS teknolojisin FSR 2.0 ile değiştirmek tamamen mümkün. Cyberpunk, RDR2, Metro Exodus, Death Stranding ve daha birçok oyunda işlemler başarılı gidiyor. Biraz daha emek sarf edilirse FSR 2.0 aşırı hızlı yayılır. Her oyunda çalışmıyor ama neredeyse büyük yapımlarda DLSS'i FSR ile değiştirmek mümkün.
Bu AMD'nin attığı ağır Gold'ü bana göre.
Üstelik sonuçlarda gayet memnun edici.

NVIDIA 1630u çıkararak bir hata daha yapmıştı bir de DLSS sadece RTX'e getirirek GTX serisini çöpe atmış gibi davranarak 2. en büyük hatayı yaptı

O değilde Dying Light 2 üzerinde denedim enfesti tadı.DLSS'i çürütecek potansiyel var.Özellikle bu keşif sayesinde.Bildiğin DLSS'i FSR ile değiştiriyon arkadaş.

Neredeyse tüm ekran kartlarında FSR 2.0'dan yararlanabilmek... AMD'nin farkı işte bu. Bu arada AMD'nin RX 6XXX serisi ekran kartları şu anda fiyat/performans canavarı.

Son düzenleme:
Bu arada bu DLSS'i FSR ile değiştirme olayı oyun oyun deneyerek oluyor.DLSS destekli bir oyun bulup deneyeceğim.Her oyunda çalışmadığını belirteyim.Geliştiriciler zamanla resmi şekilde eklerler ama modla bile FSR 2.0 entegre etmek cidden büyük birşey

Geri
Yukarı