FSR 3.0 için çıkış tarihi!

Bilmeyip dalga geçmek de moda oldu 25 Ağustos saat 18'de konuyu açan benim ama ben çıkacağını düşünmüyorum bu yıl.

Bu kadar güzel fırsat gelmez bir daha. Hem yeni kartları 7700 XT ve 7800 XT çıkıyor hem de 2023'ün en çok beklenen oyunu Starfield AMD'ye uyumlu geliyor. Ekran kartını sattırmak için daha güzel bir zaman yok. O yüzden gelecektir muhtemelen. Tamamlanmasa bile sonra geliştirmeye devam edeceğiz deyip çıkarırlar bence.

Bu kadar güzel fırsat gelmez bir daha. Hem yeni kartları 7700 XT ve 7800 XT çıkıyor hem de 2023'ün en çok beklenen oyunu Starfield AMD'ye uyumlu geliyor. Ekran kartını sattırmak için daha güzel bir zaman yok. O yüzden gelecektir muhtemelen. Tamamlanmasa bile sonra geliştirmeye devam edeceğiz deyip çıkarırlar bence.

Gelse iyi olur her şeyde geç kalıyor olmaz yani bu ben para verip o kadar 2-3 yıl geriden mı izleyecegim yani bir ekran kartının iyileşmesi için, umarım 25 Ağustos'ta tanıtılıp 6 Eylül'de çıkarırlar. NVIDIA 3.5 duyurdu çok iyi gidiyor büyük ihtimalle FSR 3.0 gelir 6000 serisine kare oluşturma gelmez insanlar hayal kırıklığına uğrayacak bu sene benim kendi düşüncem budur çünkü AMD'nin NVIDIA yetismesi lazım şu an çok geride NVIDIA Reflex gibi bir teklonojisi yok daha GPU zamanlayıcı donanım teknoloji yok daha daha neler yok neler kaç tane yazılımcı alıyorsa alsın erken gelsin şu zıkkım şeyler yoksa ben AMD'den memnunum

Son düzenleme:
RX 6000 serisi, RTX 3000 serisi ve üstü kartlarda hem FSR 3 hem Frame Generetion olacak ve düzgün çalışacak. RX 5000 ve RTX 2000 de de olacak ama daha kötü çalışacak. 1000 serisi ve RX 500 serisinde sadece FSR 3 olacak. En iyi deneyim için RX 7000 serisi öneriliyor çünkü onlarda frame generetion daha az MS arttırıyor.

RX 6000 serisi, RTX 3000 serisi ve üstü kartlarda hem FSR 3 hem Frame Generetion olacak ve düzgün çalışacak. RX 5000 ve RTX 2000 de de olacak ama daha kötü çalışacak. 1000 serisi ve RX 500 serisinde sadece FSR 3 olacak. En iyi deneyim için RX 7000 serisi öneriliyor çünkü onlarda frame generetion daha az MS arttırıyor.
Bende Rtx 3050 Laptop var o da destekler mi frame generation acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı