Valorant çıkış tarihi açıklandı

Bende öyle diyordum. Ama drop düştü ve oyunu yükleyip oynadım. Resmen bağlandım çok iyi oyun. CS:GO'yu bıraktım. 2 haftadır hala oynuyorum.

Ben de oyunu deneyimledim ve bu mesajı yazıyorum. İlk bir hafta falan oynanır fakat sonra hep aynı şeyi yaptığınızı farkediceksiniz. Üst rütbelerde çoğu kişi meta olan şekilde oynuyor ve skilller hep aynı kullanılıp sadece alan kontolü için mücadele veriliyor fakat CS:GO çok daha farklı. Bir kere çok daha çeşitli oyun modları var resmi sunucular olsun topluluk sunucuları olsun. Haritaları da beni çok açmadı açıkçası dust2 gibi olamaz hiçbir harita benim için.

Valorante-spor arenasına hızlı adım attı yoksa piyasada tutunamazdı. Oyunu elde etme yolu çok hype oluşturdu. Emin olun arkasında Riot gibi bir firma olmasa kimse yüzüne bakmazdı. Dediğim gibi oyunun tek tutunma yolu espor olduğu için hızlı başladı. Oyun takip edilsin isteniyor çünkü oyunu uzun süre oynayacak topluluk çok az.

Bence herkese eline valorant geçtikten sonra bıkacaklar yani sonu Apex Legends gibi olacağını düşünüyorum çünkü o da ilk çıktığında herkes onu konuşuyordu fakat şu an neredeyse öyle bir oyun yokmuş gibi davranılıyor.
Apexin yok olduğunu neye göre söylüyorsunuz hocam? Umarım Twitch izlenmelerine göre değildir.

Ben de oyunu deneyimledim ve bu mesajı yazıyorum. İlk bir hafta falan oynanır fakat sonra hep aynı şeyi yaptığınızı farkediceksiniz. Üst rütbelerde çoğu kişi meta olan şekilde oynuyor ve skilller hep aynı kullanılıp sadece alan kontolü için mücadele veriliyor fakat CS:GO çok daha farklı. Bir kere çok daha çeşitli oyun modları var resmi sunucular olsun topluluk sunucuları olsun. Haritaları da beni çok açmadı açıkçası dust2 gibi olamaz hiçbir harita benim için.
Kapalı betada olduğu için yeni haritalar şuan yok, fakat oyun çıkınca yeni haritalar da gelecek. Ayrıca yeni modların da geleceği açıklandı. Ayrıca 3 haftadır oynuyorum sonrasında sıkmadı. Harita kısmı ise böyle karakter tabanlı oyunlarda skillerin kullanılabilmesi için oyunun yavaş ilerlemesi gerek.Öbür türlü zaten Cs’nin aynısı olurdu. Evet oyun alan kontrol amaçlı ama her oyun böyle. Sen cs’de siteları bırakıp direkt adamı öldürmeye mi oynuyorsun? Topluluk sunucusu haritaları kolaylıkla gelebilecek şeyler. Asıl saçma olansa neredeyse 10 yıllık olan ve büyük bir kitlesi olan oyunla daha çıkmamış bir oyunu karşılaştırmak. Zamanla gelişebilir. Ayrıca emin ol cs kendini en az 10 kat daha çok tekrar ediyor. Skill olayı oyuna dinamizm ve farklılık katıyor.

Geri
Yukarı