FSR 3 modları çoğalıyor!

Oyunun vermiş olduğu ne ayar varsa kökleyip açmak istiyorum açıkçası. Resolotion scale ayarını açınca sanki oyun başka bir şeye bürünüyor. Çok daha iyi ve güzel çözüküyor. Hikayeye başlayacağım bir daha bekliyorum modu. :D umarım gelir.

Bende başlamak istiyorum oyuna oyun bende var fakat aktivasyon hatası alıyorum o yüzden FSR3'ü deneme şansım olmadı.

Hocam dosyayı nereye atıyoruz. Ve AMD kartlar için mi?

Evet AMD kartlar için. İlk önce oyuna normal en son sürüm FSR3 modu kur sonra bu ASI dosyasını indir ve ardından oyuna kurduğun FSR3 modunun ASI dosyası ile değiştir.

Bir de Windows güvenlik anlamadığım şekilde dosyayı virüs olarak algılıyor. Ya indirmeden önce kapatın ya da virüs olarak algıladıktan sonra izin ver deyin.

Bende virüs olarak algılamadı.

0.7.6 sürümü geldi.

Ekran görüntüsü 2024-01-06 171207.png

Cyberpunk 2077'deki shimmering sorunun da çözüldüğünü söylüyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum ama.

0.7.6 sürümü geldi.

Eki Görüntüle 2076115

Cyberpunk 2077'deki shimmering sorunun da çözüldüğünü söylüyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum ama.

Aradığımız şey bu. Sorunların çözülmesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aradığımız şey bu. Sorunların çözülmesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR2toFSR3'un calisma sistemi nasıl? FSR2 destekli oyunlara frame generation destegi mi ekliyor?

0.7.6 sürümü geldi.

Eki Görüntüle 2076115

Nasil kullaniliyor bu mod?

Son düzenleme:
@ZwiReK
RTX 3060M kullanıyorum hocam. Nukem modunda Cyberpunk 2077'de araba sürerken araba altındaki gölgelerde ghosting ve dalgalanmalar oluyor. İnternette baktığım kadarıyla Vsync çakışmasıyla alakalı bir şeymiş bunu nasıl düzeltebilirim?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı