FSR 3 modları çoğalıyor!

Ben biraz LukeFZ'den haberler vereyim :D

Şu anda bir .ASI dosyasıyla Starfield'da modu çalıştırmayı başarmış. İsterseniz Google Drive'a yükleyeyim. UI ve HUD sorunu varmış DLSS FG olmasına rağmen.

RDR 2 biraz daha çaba gerektirecek büyük ihtimalle. Bir gölgelendirici sorunu varmış. Eskiden AMD kartlarda Unreal Engine'de yaşanan sorun gibi. Eğer bunu da çözerse bugün yayınlar yeni sürümü (0.8.1). Belki RDR 2'deki sorunu çözemeden de yayınlayabilir bilmiyorum.

Ekran görüntüsü 2024-01-09 154548.png

Son düzenleme:
Ben biraz Lukefz'den haberler vereyim :D

Şu anda bir. Ası dosyasıyla Starfield'da modu çalıştırmayı başarmış. İsterseniz Google Drive'a yükleyeyim. UI ve HUD sorunu varmış DLSS fg olmasına rağmen.

RDR 2 biraz daha çaba gerektirecek büyük ihtimalle. Bir gölgelendirici sorunu varmış. Eskiden AMD kartlarda Unreal Engine'de yaşanan sorun gibi. Eğer bunu da çözerse bugün yayınlar yeni sürümü (0.8.1). Belki RDR 2'deki sorunu çözemeden de yayınlayabilir bilmiyorum.

Eki Görüntüle 2079217

Yükleyin bence denemek istiyorum cidden Starfield şu modu.

Eki Görüntüle 2079228

AMD'cim lütfen şunu siler misin :D? Vallahi sabit bir 2X FPS'i tercih ederim. İsterse hızlı hareketlerde ghosting yapsın umurumda değil ya.

Vallahi sorma. Bende ona baktım ilk önce ama yokmuş bir ayar. Bu teknoloji elde patlayacak gibime geliyor. En en iyisi RX 700M ve RX 7000 serileri için iyi olabilir belki.

Arkadaşlar şimdi ben AMD kart kullanıyorum. Bu modu kullanmak için ne yapmalıyım?

Yükledim. Son sürümü atıp ASI dosyasını değiştireceksiniz. Ben de deneyecektim ama R5 5600 ile sıvı soğutucu aldım onları takacağım. :)

Hayırlı olsun hocam. Daha önce ne kullanıyordunuz? 5600'e sıvı soğutma fazla kalmış ama ileriki zaman için aldınız herhalde.

Arkadaşlar şimdi ben AMD kart kullanıyorum. Bu modu kullanmak için ne yapmalıyım?

Buradan modları bulabilirsin:

En son sürüm 0.8 onları kullan.

Buradan ise hangi oyunların hangi FSR sürümünü destekleidğini bakabilirsin:

Hangi oyunda kurmak istiyorsan ona göre yardımcı oluruz.

Hayırlı olsun hocam. Daha önce ne kullanıyordunuz? 5600'e sıvı soğutma fazla kalmış ama ileriki zaman için aldınız herhalde.

Buradan modları bulabilirsin:

En son sürüm 0.8 onları kullan.

Buradan ise hangi oyunların hangi FSR sürümünü destekleidğini bakabilirsin:

Hangi oyunda kurmak istiyorsan ona göre yardımcı oluruz.

Şu anlık bir oyuna kurmayacağım fakat Cyberpunk indireceğim yakın zamanda.

1704806498670.png

Buralarda ne yapmam lazım?

Geri
Yukarı