FSR 3 modları çoğalıyor!

Bazı kesim FSR2 quality modda çalışıyor diyor FSR 3 modu

DLSS + Kalite seçeneğini açtığınız zaman FSR 3 modu çalışır. Siz bunu Performance moduna alırsanız daha fazla FPS alırsınız ama görüntünüz "kötü" olur.

RDR 2 için şu an bir destek yok. Far Cry 6 içinde öyle.

RDR2 de sonun da kurdum ve çalıştı ama bende nedense oyun yazılar falan titriyor ya, onun gibi titriyor tüm oyun. Vsync falan açamıyorum, açarsam oyun çöküyor direkt. Buradan sonrası için ne önerirsiniz, ne yapabilirim (Bu arada 3050 ti mobil ultra ve high karışık 50-55 fps den 110 sıçrıyor, birkaç shader ve doku modları yükleyerek, bayağı güzel bir görüntü de 60 fsp stabil oynamayı planlıyorum tabi fsr 3 düzgün çalışırsa. not: fsr 3 açıkken diğer grafik modlarına sıkıntı etmiyor denedim.)

Forza Horizon 5 için hangi FSR sürümünü attınız RX6700 sahibiyim denemek istiyorum.

Bu frame generation modu resmi olarak RTX 30 serisi kartlara gelecek mi peki? NVIDIA veya AMD aracılığıyla?

Dostum sıkıntı orada zaten bende Dying Light 2'ye yükledim modu muazzam FPS artışı oldu ama HUD çok titriyor ve bazen gidiyor eğer bu çözülürse çok güzel olur.

Hayır. AMD'nin AFMF var zaten driver düzeyinde.

NVIDIA kartlar kullanabilecek mi onu? Kullanabiliyorsa neden mod ile uğraşılıyor AMD iki kart grubuna da sağladığı için düz oyun içinden açılamaz mı?

Dostum sıkıntı orada zaten bende Dying Light 2'ye yükledim modu muazzam FPS artışı oldu ama HUD çok titriyor ve bazen gidiyor eğer bu çözülürse çok güzel olur.
Biraz zor o iş. Oyunu yapanların UI'yi görüntüden ayrı olarak vermeleri gerekiyor, ama durum bu değilse mod yapımcılarının yapabileceği bir şey var mı... sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…