FSR 3 modları çoğalıyor!

Dying Ligt 2'de hiç denemedim. İndiriyorum şu an. Oyuna girip ayarları yaptıktan sonra direkt FSR 3 modunu kuracağım. Bakalım çalışacak mı?

Dying Ligt 2'de hiç denemedim. İndiriyorum şu an. Oyuna girip ayarları yaptıktan sonra direkt FSR 3 modunu kuracağım. Bakalım çalışacak mı?
AMD'de hatalı diyorlar ama deneyene denk gelmedim henüz :D Halbuki google tablosunda fixlendiği belirtilen bir oyun. Kart fark etse not düşülürdü bence. Belki fakegpu ile crash yemez DLSS seçince.

AMD'de hatalı diyorlar ama deneyene denk gelmedim henüz :D Halbuki Google tablosunda fixlendiği belirtilen bir oyun. Kart fark etse not düşülürdü bence. Belki fakegpu ile crash yemez DLSS seçince.

Ben deneyeceğim belirtirim buradan. Tablo %100 doğru değil ya. Güncellenmesi gereken o kadar yer varki. Yani insanlara tobloya göre yapın desek, eminim oyun daha da bozulacak.

Bazı oyunlarda sadece atmak yetmiyor. Config ayarından bazı durumları değiştirmek gerekiyor.

RDR2 Puredark FSR3, UI ve ghosting sorunları düzeltilmiş sürüm.
/tFYrgpEc8hLsRHcOfX1IDAkvd2yrY2Wv1nHi1SeLx33UCENIsQkeieucv42daRhmNKvfTwFBSil3zhwRFmjZsN2hO4fBs1vZuuKs7DrmBY=

Her şey aynı "numpad *" tuşu ile aktif/deaktif oluyor. Bunu. İni dosyasından değiştirebiliyorduk. Klavyenizde numpad yoksa değiştirmenizi öneririm.

Şifreyi nereye yapıştıracağım ?

Ben deneyeceğim belirtirim buradan. Tablo %100 doğru değil ya. Güncellenmesi gereken o kadar yer varki. Yani insanlara tobloya göre yapın desek, eminim oyun daha da bozulacak.

Bazı oyunlarda sadece atmak yetmiyor. Config ayarından bazı durumları değiştirmek gerekiyor.

Hocam 4 gözle bekliyorum en çok oynamak istediğim oyunlardan biri.

PureDark modunu satın aldım, sadece The Last of Us'ı rahatça oynayabilmek için...

Crackli versiyonu çalışmasa da hesabı eşleştirdiğinizde mod çalışır duruma geliyor.

Gecikme değerleri şu şekilde:

FPS kilidi yapmadım ve akıcılık çok iyi, gecikmeyi hiç hissetmiyorum. (100 FPS değerleri)

FPS kilidini oyunun kendi ayarlarından yaptım. Hatta bunu 30 FPS olarak sınırladım ve akıcılık hala çok iyi. (FPS 60a yükseliyor ve akıcılık hissiyatı konusunda da 60 ile fark göremedim.)

FPS kilidini PureDark modunun içerisinden yaparsak, gecikme artıyor.

0.10.1 güncelleme notları.
TLOU, TW3, Bright Memory Infinite ve Starfield'daki çökme sorunları giderildi. Dynamic Resolution kullanırken oyunların çökme sorunu giderildi.

Ekran görüntüsü 2024-01-20 085931.png

Maalesef şu an yeni sürümü paylaşamayacağım. Benim Patreon üyeliği bittiği için indiremiyorum. İnternetten bulduğum zaman Google Drive'a yüklemeyi düşünüyorum.

Hocam 4 gözle bekliyorum en çok oynamak istediğim oyunlardan biri.

Bugün akşam bakabilirim anca. Biraz geç vakitte başlattım indirmeyi hali ile inse bile bakamadım.

Hocam Alan Wake 2 hakkında bilgin var mıydı, UI glitch vs. bende oluyor ama listede çözüldü yazıyor, ne yapabilirim?

DLSS ve Frame Generation seçeneği açınca UI sorunu olmaması lazım. Yani oyunu FSR üzerinden değil de, DLSS üzerinden açın FSR 3'ü.

Ben daha önce indirdim ama modu tam kuramamıştım.

0.10.1 güncelleme notları.
TLOU, TW3, Bright Memory Infinite ve Starfield'daki çökme sorunları giderildi. Dynamic Resolution kullanırken oyunların çökme sorunu giderildi.

Eki Görüntüle 2090430

Maalesef şu an yeni sürümü paylaşamayacağım. Benim Patreon üyeliği bittiği için indiremiyorum. İnternetten bulduğum zaman Google Drive'a yüklemeyi düşünüyorum.

Discord sunucusunda hâlâ daha durabiliyor musun? Yani yenilikleri falan görebilecek misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı