FSR 3 modları çoğalıyor!

Mod bende de çok iyi çalışıyor şu an. ReShade modlamadan çok iyi anlıyorsanız bazı deneme yanılma metodlarıyla diğer ReShade modlarını da çalıştırabilirsiniz. Saatlerinizi alır. Hem Puredark hem de indirdiğiniz ReShade modunun neyi hangi değerlerde değiştirdiğini anlamanız gerekli.

Hazır ayarları yapmak dediğin gibi ama diğer türlü ReShade'in kendi orijinal efeklerini kolayca kullanabilirler.

Kafamda olan bir yol var o olursa kolayca yapılır. Saatler değil de yine normal dosya at çalıştır şekilinde olur.

Son düzenleme:
Kafamda olan bir yol var o olursa kolayca yapılır. Saatler değil de yine normal dosya at çalıştır şekilinde olur.
Puredark'ın dosyalarını koruyup diğer dosyaları atmayı düşünüyorsanız, puredarkın dosyalarından sonradan eklenen fx, fxh gibi dosyaları adreslesmeniz gerekli onu esgeçmeyin. Aynı şekilde dokular da. Notepad++'dan açınca ne yaptığı anlaşılıyor.

LukeFZ'nin modu God Of War desteği kazandı mı? 200FPS GoW hayal değil artık, tez zamanda gelmeli.

Ha bu arada Lossless Scaling için Frame Generation gelmiş, şuanlık betada. Eğer çalışırsa sanırım hayalimizdeki FSR3 yazılımını bulduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Beyler hayalimizdeki modu bulduk hayırlı olsun herkese.

Son düzenleme:
Puredark'ın dosyalarını koruyup diğer dosyaları atmayı düşünüyorsanız, puredarkın dosyalarından sonradan eklenen FX, fxh gibi dosyaları adreslesmeniz gerekli onu esgeçmeyin. Aynı şekilde dokular da. Notepad++'dan açınca ne yaptığı anlaşılıyor.

PureDark dosyalarını ellemiyeceğim. RDR 2'nin EXE dosyasını kopyalayıp yeni bir klasöre alacağım. ReShade programını o klasöre kuracağım. Sonra "Shaders" dosyalarını PureDark dosyaları ile değiştireceğim. İçinde olan dosyaları adreslememe gerek olduğunu düşünmüyorum.

Sonra herhangi bir hazır .ini efektini oyunun klasörüne atıp oyundan seçeceğim.

Olursa tabii ki.

LukeFZ'nin modu God of War desteği kazandı mı? 200FPS GoW hayal değil artık, tez zamanda gelmeli.

Ha bu arada Lossless Scaling için Frame Generation gelmiş, şu anlık betada. Eğer çalışırsa sanırım hayalimizdeki FSR3 yazılımını bulduk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hayalimizdeki modu bulduk hayırlı olsun herkese.

Pek kullanışlı değil. AFMF'den farkı yok sayılır.

Ben denedim de FSR 3 gibi asla değil. Daha kötü çalışıyor. Oyunları belirli bir FPS'ye sabitlemen lazım vs.

O monitörün yenileme hızına bağlı değişir. Mesela videodaki gördüklerin hep sabitli. Lukefz, nukem modları varken tabii ki kullanılmaz ama hiç upscaling içermeyen oyunlarda, emülatörlerde gayet güzel çalışır gibime geliyor. Umarım da öyle olur beni üzmez.

O monitörün yenileme hızına bağlı değişir. Mesela videodaki gördüklerin hep sabitli. Lukefz, nukem modları varken tabii ki kullanılmaz ama hiç upscaling içermeyen oyunlarda, emülatörlerde gayet güzel çalışır gibime geliyor. Umarım da öyle olur beni üzmez.

AFMF adam olduktan sonra bu da olur. Pek bir beklentim yok o programdan. Hayvan gibi gecikme yapıyor.

Emulatörde kulanabileceğiz değil mi?

Geri
Yukarı