FSR 3 modları çoğalıyor!

PureDark modu PalWorld Game Pass sürümünde çalışmıyor haberiniz olsun.

Reshade çalıştı.

Eğer PureDark modu varken şöyle bir hata alıyorsanız, Reshade ayarlarından HDR seçeneğini açınca bu sorun kalkıyor. Benim hali hazırda bir ayarım olduğu için tamamen ortadan kalkı.

Artık oyunu baştan bitirmek kaldı tekrar. :)

Eki Görüntüle 2094028
Hud Fix metodunu Hudless Detection'dan UI Texture yapınca düzeliyor.

Son düzenleme:
O nerede yazıyor? ReShade içinde mi yoksa Config dosyasında mı?
END tuşuna basınca çıkan ekranda.

Config dosyasında galiba bu ayar.
#0 = UI Texture, composite UI after FG, use this if you want to use other ReShade effects, and put UIDetection.fx on top
#1 = Hudless Detection, mustn't use any other ReShade effect.
mHUDFixMethod = 0

Arkadaşlar Assetto Corsa için uyumlu bir mod çıkarsa lütfen bilen birisi bilgilendirebilir mi? Çünkü Content Manager yani 3. parti modlayan oyuncular oyuna aylar önce FSR mod olarak getirdi fakat sürümü yazmıyor. Oyun 2014 oyunu olduğu için FSR 3 için pek umudum yok ama bir bilgisi olan lütfen yazsın.

END tuşuna basınca çıkan ekranda.

Config dosyasında galiba bu ayar.
#0 = UI Texture, composite UI after FG, use this if you want to use other ReShade effects, and put UIDetection. FX on top
#1 = Hudless Detection, mustn't use any other ReShade effect.
MHUDFixMethod = 0

Normalde bu sorun bende 1080P'de oluyor. 2K'ya alınca çözülüyor. Bu da alternatif yöntem olsun.👍

Normalde bu sorun bende 1080P'de oluyor. 2K'ya alınca çözülüyor. Bu da alternatif yöntem olsun.👍
DC sunucularında böyle paylaşmışlar. Ama bunu yapıncada ana menüde aynı sorun oluyor. Menüde çok durmadığım için pek gözüme takılmadı açıkcası. 2K denemek isterdimde kartımın 2K Ultra'da iyi performans vereceğini hiç zannetmiyorum. Şimdi 1080P Ultra da 120fps alıyorum.

Geri
Yukarı