FSR 3 modları çoğalıyor!

Arkadaşlar RTX 30xx serisinde Frame Gen kullanmakta bir gelişme var mı, modlamı yapılabiliyor halen, modlarda bir ilerleme oldu mu?

Cidden şahane bir şey ama bir yandan gıcık ediyor. Arkadaşımla oyuna giriyoruz ben FSR açıyorum elemanda NVidia var o da FSR açıp aynı FPS'i alıyor DLSS bu kadar fayda etmeyebiliyor bazı oyunlarda.

Arkadaşlar RTX 30xx serisinde Frame Gen kullanmakta bir gelişme var mı, modlamı yapılabiliyor halen, modlarda bir ilerleme oldu mu?
Malesef Nukem yani modun yapımcısı ortalarda yok kaç aydır... acaba diyorum adam modu mu terketti kaderine...

@eazzy @evolvo

Ghosting sorunu bir tek CyberPunk'ta çözüldü ekstra bir mod aracılığıyla. Onun dışında kalan oyunlarda halen devam ediyordur muhtemelen tabii ekstra bir mod varsa CyberPunk'taki gibi onu bilemem.

@eazzy @evolvo

Ghosting sorunu bir tek Cyberpunk'ta çözüldü ekstra bir mod aracılığıyla. Onun dışında kalan oyunlarda halen devam ediyordur muhtemelen tabii ekstra bir mod varsa Cyberpunk'taki gibi onu bilemem.

Eyvallah peki nukem ve luke modları arasında bir fark var mı NVIDIA kullanıcıları için

Lukefz nin en son modları nerden buluyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı