FSR 3 modları çoğalıyor!

Metro Exodus hangi sürümünü test ettiniz biliYorsunuz 2 sürümü var ve normale kıYasla kaç FPS arttı?

Hocam, 'Kaç FPS artışı olur gibi çok soru soruluYor. Kısa cevap: İki katı FPS kazancınız oluYor.

Önceki kareYi hesaplama ve gecikmeYi düşürmek için işlemler YapılıYor. Bu durum, bazı oYunlarda %10-15'lik bir performans kaYbına neden olabiliYor.

Yani, şöYle düşünebilirsiniz:
"FSR3 olmadan 60 FPS alıYorsam, FSR3 ile 100-120 FPS alacağım"

Yani, 2 katı bazen 2 katından biraz düşük.

Metro Exodus Enhanced Edition'ı test ettiğini düşünüyorum. Düz Metro versiyonunda DLSS 2 bile yok.

Hocam, 'Kaç FPS artışı olur gibi çok soru soruluyor. Kısa cevap: İki katı FPS kazancınız oluyor.

Önceki kareyi hesaplama ve gecikmeyi düşürmek için işlemler yapılıyor. Bu durum, bazı oyunlarda %10-15'lik bir performans kaybına neden olabiliyor.

Yani, şöyle düşünebilirsiniz:
"FSR3 olmadan 60 FPS alıyorsam, FSR3 ile 100-120 FPS alacağım"

Yani, 2 katı bazen 2 katından biraz düşük.
Cevabınız için teşekkürler yani şimdi düşünüyorum bu konudaki yorumları baya okudum ve şu kanıya vardım bu teknoloji gelişirse ve AMD döneklik yapmaz ise GTA 6 çıktığında bütün RTX ve RX 5000 Serisi ve üstü ekran kartlarında aşırı akıcı bir şekilde oynanabilir ki çıkmasına 3 sene olmasını tahmin ettiğimiz bir oyunda bu teknoloji o 3 yıla kadar zaten kusursuz olur tabii AMD geliştirirse kısaca bu devrimsel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı