FSR 3 modları çoğalıyor!

Bu arada verilen tabloya sürekli bakmanızı öneririm. Hangi oyunun hangi sürümde çalıştığı yazıyor. Bazıları 0.7 ve 7.1 sürümünde çalışırken bazılar çalışmıyor.

Bazıları ise 0.5 sürümü istiyor.

-
CyberFsr ve Proxy linklerini atabilecek var mı? aradım bulamadım.

Hocam, videoda en üstte var link.

Bak burada;
1703357136459.png

Sanki bir önceki sürüme göre kalite modunda iyileştirme var gibi ama ince detaylar hariç. Birkaç kullanıcı ekran resmi atmış şehirde ki renk paleti onlarda daha farklı.

Renk paletini değiştiren mod olabilir hocam.

DLSS üzerinden açıldığı için az görüntüde sorunlar oluyor.
FSR üzerinden açılsaydı bence daha iyi olabilirdi.

Cyberpunk 2077'de video çekmiştim. DLSS, FSR ve XeSS karşılaştırma. Tabii videoda nasıl gözüküyor şüheli. Çıplak gözle daha kötü FSR 2.1.

Renk paletini değiştiren mod olabilir hocam.

DLSS üzerinden açıldığı için az görüntüde sorunlar oluyor.
FSR üzerinden açılsaydı bende daha iyi olabilirdi.

Cyberpunk 2077'de video çekmiştim. DLSS, FSR ve XeSS karşılaştırma. Tabii videoda nasıl gözüküyor şüheli. Çıplak gözle daha kötü FSR 2.1.
Hocam net belli oluyor xess çok daha iyi.

Hocam net belli oluyor XeSS çok daha iyi.

Aynen. FPS düşürüyor ama Intel'in FG teknolojisi olsa FSR kullanmazdı çoğu insan.

İzlemeyenler için tekrar atayım. 4K seçeneği vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen. FPS düşürüyor ama Intel'in FG teknolojisi olsa FSR kullanmazdı çoğu insan.

İzlemeyenler için tekrar atayım. 4K seçeneği vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam xess kesinlikle daha iyi ve nasıl daha iyi anlamadım. Fakat native üzerinden fg açabilsek keşke öyle bir şey lazım hepimize.

Yeni konular

Geri
Yukarı