FSR 3 modları çoğalıyor!

Evet.
1080p Ultra (RT dahil) + DLSS quality + fg kapalıEki Görüntüle 2063302
1080p Ultra (RT dahil) + DLSS quality + fg açıkEki Görüntüle 2063303bazı sorunlar mevcut ama yine de değerler muhteşem.
Lukefz'nin modu ile denediğimde ctd oldu. Ama nukemin modunda azıcık sorun olsa da mükemmel şekilde çalıştı.

Offlinede kullanacağım. Online girmeyeceğim.

Önümüzdeki hafta RDR2 için geliştirilen DLSS frame generation modunu kurcalayıp, FSR3 ile değiştirmeyi deneyeceğim :).

Hocam olursa linki paylaşırsınız RDR 2 için.

RDR 2 crash veriyormuş. Starfield oyunu aynı şekilde.

Oyun sayısı 57 olmuş bu arada.

Gotham knights 7.1 sürümü ile çalışıyor. Tabloya göre.

Dy 2 nasıl kuracağım bu modu dosyaları nereye atmam gerek.

Bütün modları takip eden, derleyen bir reddit vs. sayfası var mı acep? İyice çorba oldu

Buradan bakarsın.

Buradan bakarsın.

edit. benim körlüğüm. Teşekkür ettim

@ZwiReK LukeFz'nin modları FSR3'ün içindeki upscaling kullanıyor değil mi? Yoksa oyunun sahip olduğu sürüme FG'mi ekliyor yanlızca

Edit. Benim körlüğüm. Teşekkür ettim

@ZwiReK LukeFz'nin modları FSR3'ün içindeki upscaling kullanıyor değil mi? Yoksa oyunun sahip olduğu sürüme FG'mi ekliyor yalnızca

O konuda net bir şey diyemem hocam.

Eğer DLSS üzeriden açtığımız gerçek DLSS değilse, o zaman FSR 3 upsaling kullanıyor bence.
Gerçek DLSS kullanılıyor ise FSR 2 kullanıyor olabilir.

@Geralt Victarious

Hocam, bir sorar mısın Lukefz'ye. Görüntü kalitesi olarak FSR 2 mi kullanılıyor yoksa FSR 3 mü?

@ZwiReK 2 kullanıyor.
1703427286932.png

O konuda net bir şey diyemem hocam.

Eğer DLSS üzeriden açtığımız gerçek DLSS değilse, o zaman FSR 3 upsaling kullanıyor bence.
Gerçek DLSS kullanılıyor ise FSR 2 kullanıyor olabilir.

@Geralt Victarious

Hocam, bir sorar mısın Lukefz'ye. Görüntü kalitesi olarak FSR 2 mi kullanılıyor yoksa FSR 3 mü?
Yazdım sunucuya. Bana FSR 3'ü kullanıyor gibi geliyor da bilemiyorum. Fark var mı ondan da emin değilim.

Geri
Yukarı